Top obrázky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná písmeno O k vybarvení pro menší i větší děti. Omalovánka písmeno O je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, online, zdarma, pro děti, Písmeno O, ke stažení, k tisku, obrázky, Znaky, k vytištění, k vytisknutí, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno O k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno O je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, tempery, voskovky, akrylové barvy či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek písmeno O lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno O má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, tempery nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, sporty a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, čísla případně jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pat a Mat, Roblox, Lego příběh, Bambi nebo též Kuře Calimero. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: liška, lokomotiva s vagónky, auto, netopýr a miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku písmeno O.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů