Top pět


Obrázek raketoplánu

Omalovánka budovy k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem písmeno O k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka písmeno O je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno O, k tisku, Znaky, zdarma, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s písmeno O je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelové tužky, umělecké tužky, uhly případně zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek písmeno O lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno O má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, pastelové tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, čísla nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Příběh hraček, Tom a Jerry, Simpsonovi, Marvel Rocket a Kuře Calimero. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: vláček, koně, pes, auta nebo též auto. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka písmeno O bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů