Nejlepší


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka písmeno O k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem písmeno O k obarvování pro učitelky. Omalovánka písmeno O je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, elektronické omalovánky, k tisku, pro děti, obrázek, k vytištění, domalovánky, zadarmo, k vybarvení, obrázky, ke stažení, zdarma, omalovánka, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmeno O je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pera, zvýrazňovače, pastelové tužky a voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno O lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmeno O má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tužky, pera anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy ptáků a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Ratatouille, Hannah Montana, Mickey mouse nebo také Popelka. Je však náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: raketa, vláček, miminko, mašinka a nebo čert. Ať omalovánka písmeno O přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů