Nej omalovánky


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno O k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná písmeno O k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka písmeno O je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, dětské obrázky, omalovánky, pro děti, obrázky, domalovánky, online, zdarma, k vytištění, zadarmo, ke stáhnutí, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s písmeno O je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, tempery, voskovky nebo tužky. Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno O lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmeno O má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pastelové tužky, pastelky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, dopravní prostředky nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Bambi, Včelka Mája, Johnny Bravo, Superman a nebo Krteček. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: čert, vláček, plachetnice, princezna nebo také auto. Ať vám omalovánka písmeno O přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů