Nej pět


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná písmeno O k omalování pro malé caparty. Omalovánka písmeno O je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, obrázek, Znaky, k vybarvení, online, ke stažení, obrázky, pro děti, zdarma, Písmeno O, k vytištění, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s písmeno O je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, voskovky, fixky, pastelky nebo také vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku písmeno O lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s písmeno O má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskové tužky, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, zvířata nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Paw patrol, Hledá se Dory, Spiderman, Princezna Leonora a nebo Lego. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme k uložení jsou: slon, princezna a princ, pes, vláček případně miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno O.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů