Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná písmeno O k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno O je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, Písmeno O, zdarma, k vytištění, pro děti, k tisku, k vybarvení, Znaky, obrázky, obrázek, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno O k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno O je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, fixky, zvýrazňovače, olejové pastely anebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno O lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmeno O má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, fixky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, druhy automobilů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Gormiti, Hot Wheels, Sněhurka, princezna Sofie či Krteček. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, traktor, slon, houby nebo také miminko. Užijte si omalovánku písmeno O, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů