Nejhledanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná písmeno O k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka písmeno O je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, Znaky, zdarma, Písmeno O, pro děti, online, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno O je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, fixky, grafitové tužky, uhly nebo též pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku písmeno O lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmeno O má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, fixky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Popelka, Ratatouille, Blesk McQueen, Asterix a Obelix anebo IronMan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, dinosauři, pes, princezna či čert. Ať si vaše dítko užije malování písmeno O.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů