Nej šest


Obrázek raketoplánu

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená písmeno O k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka písmeno O je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno O, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, pro děti, zdarma, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, zadarmo, k tisku, domalovánky, vymalovánky, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno O je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, akrylové barvy, olejové pastely či temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky opravdu mnoho. Obrázek písmeno O lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno O má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba tempery, umělecké tužky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin, zvířata a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, písmenka a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Harley Quinn, Doba ledová, Lví hlídka, Medvědí bratři anebo Bezzubka. Je ale velmi složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: psi, plachetnice, sněhulák, vláček a pes. Ať omalovánka písmeno O přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů