Výběr omalovánek


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Obrázek raketoplánu

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená písmeno O k vybarvení pro děti. Omalovánka písmeno O je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, Znaky, k vytisknutí, k vytištění, online, obrázky, zdarma, ke stažení, Písmeno O, k tisku, obrázek, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno O je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, zvýrazňovače, voskovky, pastelky a fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky opravdu mnoho. Omalovánku písmeno O lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s písmeno O má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, zvýrazňovače anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, písmena a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířata nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Život brouka, princezna Sofie, Křemílek a Vochomůrka, Pošťák Pat či Mašinka Tomáš. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, lokomotiva s vagónky, netopýr, Popeláři a plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno O.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů