Nejstahovanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem písmeno O k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka písmeno O je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Písmeno O, k vytištění, zdarma, pro děti, ke stažení, Znaky, online, k tisku, obrázek, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno O je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, fixky, olejové pastely, tužky a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku písmeno O lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmeno O má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba křídy, fixky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, květiny nebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Gormiti, Shimmer a Shine, Kuře Calimero, Příběh hraček a Rumcajs. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, loď, sněhulák, netopýr a nebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno O.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů