Nejhledanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem písmeno O k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno O je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Znaky, obrázky, k tisku, Písmeno O, online, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmeno O je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, vodové barvy, fixky nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek písmeno O lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno O má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, voskovky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, rostliny, písmenka a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Doba ledová, Tlapková patrola, Ledové království, Ratatouille nebo Tom a Jerry. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: auto, auta, draci, lokomotiva a koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno O.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů