Nejstahovanější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka rumbakoule k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem rumbakoule k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka rumbakoule je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rumbakoule - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rumbakoule - A5            Omalovánka - Rumbakoule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rumbakoule patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: omalovánka, zdarma, Hudba, k vybarvení, domalovánky, omalovánky, pro děti, obrázek, k tisku, ke stažení, obrázky, k vytištění, elektronické omalovánky, zadarmo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Rumbakoule k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s rumbakoulí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskovky, tužky, vodové barvy nebo též pera. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku rumbakoule lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s rumbakoulí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, voskovky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, zvířátka a pochopitelně i rumbakouli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Život brouka, Flintstones, Bob a Bobek a Pinocchio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, piráti, princezna a princ, auta a traktor. Nechť vám omalovánka s rumbakoulí přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů