Nej obrázky


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka rumbakoule k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem rumbakoule ke kreslení pro starší děti. Omalovánka rumbakoule je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rumbakoule - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rumbakoule - A5            Omalovánka - Rumbakoule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rumbakoule patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánky, ke stáhnutí, online, k vytisknutí, zadarmo, obrázky, omalovánka, pro děti, k vybarvení, zdarma, domalovánky, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Rumbakoule k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s rumbakoulí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, pera, grafitové tužky, temperové barvy a tempery. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek rumbakoule lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rumbakoulí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, dětské oči či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, pera a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, písmena a pochopitelně i rumbakouli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, různá zvířátka nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Spongebob, Blesk McQueen, Šmoulové či Méďa Béďa. Je však těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, drak, princezna, liška případně auto. Ať omalovánka rumbakoule přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů