Nejoblíbenější


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Jozue 3 k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Kniha Jozue 3 k vybarvení pro učitelky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Jozue 5:12-6:5. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Jozue 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Jozue 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Jozue 3 - A5            Omalovánka - Kniha Jozue 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Jozue 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, ke stáhnutí, online, domalovánky, obrázky, omalovánky, k vytištění, Kniha Jozue 3, k vybarvení, ke stažení, zadarmo, dětské obrázky, pro děti, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Jozue 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Jozue 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, akrylové barvy, tempery, uhly nebo též zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Kniha Jozue 3 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Jozue 3 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, akrylové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i Kniha Jozue 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, zaměstnání či lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Johnny Bravo, Fifi z Květíkova, Bořek stavitel, Prasátko peppa a Batman. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: astronaut, Santa Klaus, kočka, astronaut nebo čert. Nechť vám omalovánka s Kniha Jozue 3 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů