Nejstahovanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lví král k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná lví král k obarvení pro malé caparty. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, Zvířata, k vytištění, obrázek, omalovánky, vymalovánky, Lví král, ke stáhnutí, zadarmo, obrázky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lví král k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lvím králem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, křídy, umělecké tužky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lví král lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s lvím králem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, fixy nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, postavy z pohádek nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Včelka Mája, pes Pluto, Kung Fu Panda, Bugs Bunny případně Littlest Pet Shop. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, pes, traktor, princezna a houby. Užijte si omalovánku lvího králu, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů