Nej obrázky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka lví král k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem lví král k obarvení pro předškolní děti. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, zadarmo, Lví král, Zvířata, obrázek, pro děti, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánky, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lví král k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s lvím králem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixky, uhlíky, tempery a zvýrazňovače. Možností je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku lví král lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lvím králem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba voskové tužky, fixky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků, jídla a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, kytky a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Bugs Bunny, princezna Sofie, Lví král, Tarzan a nebo Bakugan. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: vláček, lokomotiva, auta, miminko nebo princezna. Ať si vaše dítko užije malování lvího králu.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů