Nejstahovanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lví král k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem lví král ke kreslení pro chlapce. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, zdarma, ke stáhnutí, Zvířata, k tisku, elektronické omalovánky, domalovánky, k vytisknutí, obrázky, omalovánky, pro děti, zadarmo, vymalovánky, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lví král k vytištění pro děti

Omalovánka s lvím králem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelové tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy a fixky. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lví král lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lvím králem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba křídy, pastelové tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, lidské profese a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, dopravní prostředky nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Příběh hraček, Ace Ventura, Hvězdné války, Mimoni či Super Mario. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: liška, mašinka, pes, traktor a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lvím králem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů