Nejstahovanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lví král zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná lví král k vybarvování pro malé ratolesti. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, pro děti, zdarma, Lví král, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, online, ke stažení, obrázky, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lví král k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s lvím králem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pera, uhlíky, voskové tužky nebo též tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek lví král lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lvím králem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, počítač případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, pera anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy rostlin, různé sporty a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, postavy z pohádek nebo také rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy pes Pluto, Lego příběh, Popelka, Tom a Jerry případně Frozen. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: dinosauři, astronaut, miminko, plachetnice a princezna. Nechť omalovánka s lvím králem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů