Top pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka lví král zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená lví král ke kreslení pro tatínky. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k vybarvení, online, obrázek, Lví král, ke stažení, k tisku, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lví král k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s lvím králem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, grafitové tužky, tempery a nebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší vskutku velmi mnoho. Omalovánku lví král lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s lvím králem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. olejové pastely, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Požárník Sam, Bambi, Ratatouille, Shrek anebo Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, astronaut, sněhulák, auto a houby. Ať si vaše dítě užije obrázek lvího králu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů