Top omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lví král k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem lví král k obarvování pro ženy. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, domalovánky, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, Lví král, ke stáhnutí, zadarmo, k tisku, omalovánky, k vytisknutí, vymalovánky, k vytištění, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lví král k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s lvím králem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelky, propisovací tužky, fixy, voskovky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku lví král lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s lvím králem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelky, propisovací tužky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, květiny, jídla a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy automobilů nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Na vlásku, Bratz panenky, Jak vycvičit draka a panenka Winx. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: slon, auta, princezna, princezna a princ či Santa Klaus. Nechť omalovánka s lvím králem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů