Top pět


Omalovánka budovy k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lví král zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem lví král k obarvování pro nejmenší děti. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Lví král, Zvířata, obrázky, obrázek, zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lví král k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s lvím králem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, olejové pastely, fixy, tužky a pera. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek lví král lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s lvím králem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Tarzan, Shrek, Krteček, Včelka Mája nebo také Bořek stavitel. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: mašinka, piráti, hasiči, dinosauři a princezna. Ať si vaše dítko užije malování lvího králu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů