Výběr obrázků


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka lví král zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem lví král k omalování pro nejmenší děti. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, zdarma, Zvířata, Lví král, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, ke stažení, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lví král k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s lvím králem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, uhly, grafitové tužky, akrylové barvy a nebo pera. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku lví král lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s lvím králem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixky, uhly anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zvířátka nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Myška Minie, Bakugan, Power Strangers nebo Aladin. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, slon, lokomotiva s vagónky, liška či pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s lvím králem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů