Nejoblíbenější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná jablíčko k vybarvování pro naše milé prcky. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Jablíčko, k vytištění, zdarma, obrázky, online, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Ovoce, ke stažení, obrázek, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Jablíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s jablíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, pastelky, grafitové tužky nebo také akrylové barvy. Možností je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku jablíčko lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jablíčkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, voskové tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, postavy z pohádek nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angelína balerína, Aladin, Gormiti, My little pony a Doba ledová. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, auta, astronaut, kočka a miminko. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka jablíčka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů