Nej obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem jablíčko k obarvení pro malé děti. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Ovoce, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, Jablíčko, online, zdarma, k tisku, ke stažení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s jablíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, olejové pastely, pastelové tužky, grafitové tužky anebo tempery. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jablíčko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s jablíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tužky, olejové pastely a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, zvířata a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Spongebob, Požárník Sam, Popelka, Království lesních strážců případně Marvel Rocket. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, koně, kočka, liška a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jablíčko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů