Výběr omalovánek


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem jablíčko k omalování pro učitelky. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: online, Jablíčko, vymalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, obrázek, domalovánky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s jablíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pera, voskové tužky, olejové pastely a nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku jablíčko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jablíčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, pera případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, rostliny a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Popelka, Želvy Ninja, Kung Fu Panda, Plants vs. Zombies a Anna a Elsa. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, piráti, auta, loď a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jablíčkem líbit.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů