Výběr obrázků


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka jablíčko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem jablíčko ke kreslení pro holčičky. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, ke stáhnutí, Ovoce, k vytištění, k vybarvení, obrázky, zadarmo, elektronické omalovánky, vymalovánky, online, omalovánky, ke stažení, domalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s jablíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, temperové barvy, propisovací tužky nebo také tužky. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku jablíčko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jablíčkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, pastelky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, písmenka anebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Among Us, Toy Story, Hledá se Dory či Littlest Pet Shop. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, mašinka, kočka, astronaut a psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jablíčkem líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů