Top pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná jablíčko k omalování pro kluky i holky. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, k vytištění, k vybarvení, obrázek, pro děti, obrázky, k tisku, online, k vytisknutí, Jablíčko, zdarma, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s jablíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, temperové barvy, fixky, tužky a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek jablíčko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s jablíčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, temperové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jednotlivá zvířata nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Locika, Ninjago, princezna Sofie, Červená Karkulka a nebo Spongebob. Je však nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, loď, hasiči, draci nebo také čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jablíčkem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů