Nejvyhledávanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem jablíčko k vybarvování pro naše zlatíčka. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, Jablíčko, pro děti, online, Ovoce, k vytisknutí, k tisku, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jablíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, tempery, akrylové barvy případně pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jablíčko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s jablíčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, umělecké tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy jídel, písmena a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, různé sporty a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hello Kitty, Aladin, Spiderman, Včelka Mája nebo také Ferda mravenec. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, čert, dinosauři, liška anebo slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jablíčko.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů