Doporučené


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená jablíčko k vybarvování pro malé caparty. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Jablíčko, obrázek, pro děti, Ovoce, k vybarvení, obrázky, online, k tisku, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s jablíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, olejové pastely, uhly či uhlíky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku jablíčko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jablíčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, umělecké tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Kuře Calimero, Spongebob, Bob a Bobek anebo Ferda mravenec. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, vláček, auta, liška a princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek jablíčka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů