Nej šest


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem jablíčko k omalování pro holčičky. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, vymalovánky, Jablíčko, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, obrázek, k tisku, omalovánky, ke stáhnutí, Ovoce, pro děti, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s jablíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, vodové barvy, uhlíky nebo také propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek jablíčko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jablíčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například voskovky, akrylové barvy či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, zvířátka, kytky a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Lion King, Hannah Montana, Ledové království, Simpsonovi a Mickey mouse. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tady máme k uložení jsou: kočka, hasiči, Santa Klaus, miminko nebo též piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou jablíčka.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů