Top omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s elfem k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná jablíčko k vybarvování pro dívky i chlapce. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, online, Jablíčko, obrázky, ke stažení, obrázek, k vytištění, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Jablíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s jablíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, olejové pastely, voskovky či umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Obrázek jablíčko lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s jablíčkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například temperové barvy, pastelky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, jídla a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena případně sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Myška Minie, Včelka Mája, Bezzubka a Scooby Doo. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, raketa, psi, princezna a princ a plachetnice. Ať vám omalovánka jablíčko přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů