Nej pět


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná jablíčko k obarvení pro učitelky. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, Jablíčko, online, ke stažení, obrázek, obrázky, zdarma, k vytištění, pro děti, k vybarvení, k tisku, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s jablíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, akrylové barvy, pastelové tužky, grafitové tužky a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku jablíčko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s jablíčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například uhly, akrylové barvy nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, kytky nebo také různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ledové království, Princezna Leonora, Batman, Superčarodějnice anebo Bugs Bunny. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, vláček, princezna, kočka a princezna a princ. Ať vám omalovánka jablíčko přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů