Top pět


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jablíčko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem jablíčko k omalování pro maminky. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, Ovoce, k vybarvení, vymalovánky, domalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, elektronické omalovánky, k tisku, k vytisknutí, obrázky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s jablíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, vodové barvy, voskovky a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky vskutku velmi mnoho. Omalovánku jablíčko lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s jablíčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, voskové tužky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, lidské profese, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Krtek, Jak vycvičit draka, Shimmer a Shine, Požárník Sam nebo také Lego friends. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, mašinka, traktor, lokomotiva s vagónky či sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jablíčkem líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů