Výběr omalovánek


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka astronaut k tisku, vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná astronaut k vybarvování pro chlapečky. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, elektronické omalovánky, domalovánky, pro děti, k tisku, vymalovánky, omalovánky, Vesmír, k vytisknutí, ke stáhnutí, obrázky, dětské obrázky, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s astronautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, fixky, voskové tužky nebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku astronaut lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s astronautem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například voskovky, temperové barvy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, různé sporty a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, druhy jídel a nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Mimoni, Ferda mravenec, Tlapková patrola, Atlantida: Tajemná říše či Dragon Ball Z. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, čert, princezna, vláček nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s astronautem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů