Nejstahovanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná astronaut ke kreslení pro děti. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, Vesmír, k vybarvení, ke stažení, obrázky, zdarma, obrázek, online, Astronaut, pro děti, k vytisknutí, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s astronautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, akrylové barvy, voskovky a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro děti fakt mnoho Omalovánku astronaut lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s astronautem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, pastelky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zvířata případně druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Angry birds, Angelína balerína, Lví král a nebo Lego. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: loď, čert, astronaut, auto anebo drak. Ať si vaše dítko užije malování astronauta.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů