Doporučujeme


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tenistky

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem astronaut k omalování pro dívky. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, obrázky, domalovánky, k vytištění, zadarmo, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, pro děti, omalovánky, Astronaut, ke stažení, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Astronaut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s astronautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixky, tempery, pastelové tužky a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici pestrá škála. Obrázek astronaut lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s astronautem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Na vlásku, Grinch, Adiboo anebo Zhu Zhu Pets. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: hasiči, mašinka, piráti, pes nebo také kočka. Nechť vám omalovánka s astronautem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů