Nejlepší


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka astronaut k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem astronaut k obarvování pro nejmenší děcka. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stáhnutí, zadarmo, domalovánky, obrázky, k vytištění, online, k vybarvení, vymalovánky, Astronaut, k tisku, omalovánka, Vesmír, pro děti, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s astronautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, propisovací tužky, tužky a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku astronaut lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s astronautem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba vodové barvy, uhlíky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, dopravní prostředky a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmena nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Gumídci, Harry Potter, Brawl stars a Lion King. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: dinosauři, miminko, hasiči, vláček a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou astronaut.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů