Nej pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem astronaut k obarvení pro nejmenší děti. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k vytisknutí, ke stažení, Astronaut, k vytištění, pro děti, online, zdarma, k vybarvení, obrázky, obrázek, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s astronautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, tempery, fixky, uhlíky nebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Omalovánku astronaut lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s astronautem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, peníze nebo také čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pera, tempery nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Princezna a žabák, Angelína balerína, Kuře Calimero nebo také Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: vláček, princezna, drak, lokomotiva anebo traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou astronaut.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů