Nej pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronaut zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem astronaut k omalování pro malé caparty. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zadarmo, k tisku, Vesmír, k vybarvení, omalovánky, k vytištění, Astronaut, domalovánky, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s astronautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače a nebo uhlíky. Možností je dnes pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku astronaut lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s astronautem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, umělecké tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmenka, sporty a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Kamarád Timmy, My little pony, Mimoni nebo také princezna Sofie. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stažení jsou: piráti, auta, sněhulák, hasiči a auta. Užijte si omalovánku astronauta, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů