Top obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem astronaut k omalování pro holku i kluka. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, Vesmír, k vytištění, online, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Astronaut, obrázky, obrázek, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Astronaut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s astronautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače, uhlíky a fixy. Možností je pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku astronaut lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s astronautem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, grafitové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků nebo též květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Méďa Béďa, Fortnite, Tom a Jerry, Bambi nebo také Život brouka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, plachetnice, houby, auto anebo sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou astronaut.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů