Nejhledanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná astronaut ke kreslení pro ratolesti. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, Astronaut, k vybarvení, obrázky, Vesmír, pro děti, ke stažení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s astronautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, zvýrazňovače, olejové pastely nebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek astronaut lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s astronautem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, propisovací tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání lidí a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy princezna Sofie, Mimoni, Doba ledová, Plants vs. Zombies nebo též Spiderman. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: astronaut, liška, loď, auta případně drak. Nechť vám omalovánka s astronautem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů