Nej pět


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená astronaut k obarvení pro naše zlatíčka. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k vybarvení, zdarma, online, obrázek, k tisku, Astronaut, k vytištění, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s astronautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, tempery, akrylové barvy a nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti opravdu mnoho. Obrázek astronaut lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s astronautem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, grafitové tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Madagaskar, Asterix a Obelix, Simpsonovi nebo Bugs Bunny. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: auta, plachetnice, psi, princezna a princ anebo loď. Užijte si omalovánku astronauta, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů