Top pět


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka budovy k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem astronaut k omalování pro malá děcka. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, Astronaut, Vesmír, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázky, obrázek, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s astronautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, olejové pastely, temperové barvy, uhlíky a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku astronaut lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s astronautem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hannah Montana, Zhu Zhu Pets, Šmoulové, Simpsonovi a nebo Méďa Béďa. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: plachetnice, piráti, dinosauři, astronaut nebo také mašinka. Ať si vaše dítko užije malování astronauta.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů