Nejvyhledávanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem astronaut k omalování pro učitelky. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, obrázek, Vesmír, pro děti, online, ke stažení, Astronaut

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Astronaut k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s astronautem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, olejové pastely, fixky a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek astronaut lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s astronautem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelky, voskové tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různé sporty či sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Shimmer a Shine, Kuře Calimero, Mašinka Tomáš a Madagaskar. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, slon, princezna, mašinka a sněhulák. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka astronauta bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů