Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka astronaut k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem astronaut k vybarvování pro naše zlatíčka. Astronaut je člověk, který letěl ve Vesmíru. Termín Astronaut se používá v USA, Ruští vesmírní cestovatelé jsou kosmonauti. Omalovánka astronaut je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Astronaut - A5            Omalovánka - Astronaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k tisku, Astronaut, k vytisknutí, pro děti, obrázek, ke stažení, k vytištění, obrázky, zdarma, online, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Astronaut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s astronautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, tužky, temperové barvy, propisovací tužky nebo též umělecké tužky. Možností je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku astronaut lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s astronautem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i astronauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Sněhurka, Spiderman, Bugs Bunny, Ratatouille nebo také Lion King. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, mašinka, princezna, lokomotiva s vagónky a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou astronaut.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů