Nejhledanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka babička k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná babička k obarvování pro malé caparty. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, obrázky, online, k tisku, ke stažení, vymalovánky, k vytisknutí, Babička, pro děti, Lidé, elektronické omalovánky, zdarma, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s babičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, tempery, tužky, pera nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku babička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s babičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, tempery anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Monster High, Flintstoneovi, Hello Kitty a nebo Lego příběh. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: princezna, lokomotiva, Popeláři, hasiči a kočka. Užijte si omalovánku babičky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů