Top pět


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná babička k vybarvení pro malé i větší děti. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, ke stažení, Babička, obrázek, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, k tisku, zdarma, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s babičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixky, temperové barvy, akrylové barvy anebo uhlíky. Možností je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku babička lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s babičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, fixky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, květiny a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje případně čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Krteček, Stašpytlík, Hello Kitty nebo Simpsonovi. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, vláček, astronaut, drak a loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou babičky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů