Nej obrázky


Obrázek jukeboxu

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná babička k vybarvení pro malé caparty. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, ke stažení, obrázek, Lidé, Babička, k tisku, obrázky, k vytištění, zdarma, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s babičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, akrylové barvy, voskovky a fixky. Možností je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku babička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s babičkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například tužky, voskové tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Včelka Mája, U nás na farmě, Popelka, Jak vycvičit draka a Pan Včelka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: astronaut, raketa, hasiči, auto nebo také slon. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka babičky bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů