Nejstahovanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka babička k vytisknutí

Omalovánka se jménem babička k omalování pro děti. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánky, vymalovánky, zadarmo, zdarma, ke stažení, obrázek, Babička, omalovánka, elektronické omalovánky, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s babičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, fixy, tužky a nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti vskutku mnoho. Obrázek babička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s babičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například uhlíky, olejové pastely anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Harry Potter, Hvězdné války, Bezzubka a Včelka Mája. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: piráti, astronaut, loď, princezna nebo houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem babička.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů