Výběr obrázků


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem babička k obarvování pro děti. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k tisku, Lidé, k vytisknutí, k vytištění, Babička, obrázek, zdarma, obrázky, k vybarvení, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s babičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, uhly, zvýrazňovače, grafitové tužky nebo též propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku babička lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s babičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelky, uhly a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, lidské profese a rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Monster High, Scooby Doo, Equestria Girls, Hledá se Nemo nebo Tom a Jerry. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, koně, Popeláři, slon či liška. Ať si vaše dítě užije obrázek babičky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů