Výběr obrázků


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem babička k vybarvování pro kluky. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, obrázky, Lidé, k vybarvení, Babička, pro děti, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s babičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, olejové pastely, grafitové tužky, uhlíky nebo též křídy. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku babička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s babičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. voskovky, olejové pastely a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Lví král, Kamarád Timmy, Pejsek a kočička a nebo Popelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stažení jsou: princezna, auta, loď, raketa anebo lokomotiva. Nechť vám omalovánka s babičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů