Doporučené


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka tenistky

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná babička k vybarvování pro holky. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vytištění, ke stažení, obrázek, Lidé, pro děti, k tisku, k vybarvení, obrázky, online, Babička

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s babičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, akrylové barvy, vodové barvy, uhly a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku babička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s babičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, akrylové barvy nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků anebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy My little pony, Krtek, Stašpytlík, Power Strangers nebo také Červená Karkulka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: netopýr, auta, Santa Klaus, kočka případně dinosauři. Věříme, že se vám obrázek babičky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů