Nej omalovánky


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka babička k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem babička k omalování pro nejmenší děti. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, k vytištění, domalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, ke stažení, omalovánky, obrázek, dětské obrázky, k vytisknutí, online, k vybarvení, k tisku, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s babičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, grafitové tužky, tempery anebo fixy. Možností je dnes pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku babička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s babičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixky, umělecké tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, květiny a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zvířata a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Princezna Leonora, 101 dalmatinů, Ratatouille případně Pokémon. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, auta, vláček, houby nebo také pes. Ať si vaše dítko užije malování babičky.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů