Top omalovánky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná babička k omalování pro menší i větší děti. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, ke stažení, obrázek, online, Babička, k vytištění, zdarma, k tisku, obrázky, Lidé

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s babičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, pera, pastelky, pastelové tužky případně uhlíky. Pomůcek na malování je pro děti fakt mnoho Omalovánku babička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s babičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixy, pera a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, čísla a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Zootropolis, Paw patrol, Popelka, Simpsonovi nebo též Frozen. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, psi, netopýr, pes a astronaut. Nechť omalovánka s babičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů