Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná babička k vybarvování pro holku i kluka. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vytištění, Babička, ke stažení, Lidé, k tisku, obrázky, zdarma, k vybarvení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s babičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, pera, umělecké tužky nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku babička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s babičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, čísla a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zvířátka anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Hot Wheels, Ratatouille, Království lesních strážců, Locika a Bezzubka. Je však velmi těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: auta, miminko, slon, astronaut případně houby. Užijte si omalovánku babičky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů