Nejvyhledávanější


Omalovánka tenistky

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem babička k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k tisku, ke stažení, Babička, zdarma, obrázky, k vybarvení, k vytištění, obrázek, Lidé, k vytisknutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babička k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s babičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, olejové pastely, fixy a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty opravdu mnoho. Obrázek babička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s babičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, peněženku anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, zvířátka a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka nebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Chuggington, Flintstoneovi, Avengers, Ferda mravenec anebo Bambi. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, pes, slon, houby nebo také auto. Věříme, že se vám obrázek babičky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů