Top obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka babička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem babička k vybarvení pro chlapce. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, pro děti, ke stažení, k vytištění, domalovánky, zdarma, k tisku, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vybarvení, Babička, Lidé, zadarmo, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s babičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, olejové pastely, zvýrazňovače, vodové barvy a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro učitelky fakt mnoho Obrázek babička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s babičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskovky, olejové pastely anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, hudební nástroje a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Rumcajs, Rio, Hledá se Nemo a Život brouka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, liška, auta, slon a nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s babičkou.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů