Nej omalovánky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem vánoční dárky k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka vánoční dárky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k vybarvení, Vánoce, k tisku, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, obrázky, Vánoční dárky, pro děti, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Vánoční dárky k vytištění pro děti

Omalovánka s vánočními dárky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, olejové pastely, grafitové tužky anebo fixky. Možností je pro holky i kluky fakt mnoho Obrázek vánoční dárky lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s vánočními dárky má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pastelky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmena a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Budulínek, Pat a Mat, Tlapková patrola, Hot Wheels případně Krteček. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: drak, princezna, netopýr, lokomotiva a auta. Ať si vaše dítko užije malování vánočních dárů.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů