Top obrázky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka vánoční dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená vánoční dárky k obarvení pro ženy. Omalovánka vánoční dárky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, domalovánky, k vytištění, omalovánka, online, k vytisknutí, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, Vánoční dárky, pro děti, k tisku, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s vánočními dárky je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, olejové pastely, temperové barvy případně voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Omalovánku vánoční dárky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vánočními dárky má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, zvýrazňovače nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy automobilů a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Stašpytlík, Princezna a žabák, Equestria Girls, Krteček anebo Shrek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, astronaut, koně, liška či auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vánoční dárky.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů