Nej omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená vánoční dárky k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka vánoční dárky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, Vánoce, online, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, k tisku, obrázky, Vánoční dárky, zdarma, ke stažení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s vánočními dárky je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, temperové barvy, uhly či fixy. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku vánoční dárky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vánočními dárky má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, umělecké tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, rostliny, květiny a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Monster High, Duhová nevěsta, Spiderman a nebo Locika. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, slon, draci, loď a astronaut. Věříme, že se vám obrázek vánočních dárů bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů