Nejvyhledávanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná vánoční dárky k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka vánoční dárky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, Vánoce, obrázky, online, pro děti, obrázek, k tisku, zdarma, ke stažení, k vybarvení, Vánoční dárky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s vánočními dárky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, akrylové barvy, pera, grafitové tužky a pastelky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku vánoční dárky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vánočními dárky má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, akrylové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy automobilů, druhy jídel a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, písmenka nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Krteček, Adiboo, Zhu Zhu Pets a Madagaskar. Je však velmi náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, raketa, piráti, vláček anebo lokomotiva. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka vánočních dárů bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů