Nejlepší


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná vánoční dárky ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka vánoční dárky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, obrázek, k vybarvení, Vánoční dárky, k vytištění, Vánoce, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Vánoční dárky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s vánočními dárky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, zvýrazňovače, fixy, vodové barvy případně tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku vánoční dárky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vánočními dárky má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. umělecké tužky, zvýrazňovače a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různé sporty nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Flintstoneovi, Ledové království, Shimmer a Shine nebo Superčarodějnice. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: mašinka, vláček, plachetnice, pes nebo též auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vánoční dárky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů