Nejlepší


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vánoční dárky k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem vánoční dárky k omalování pro tatínky. Omalovánka vánoční dárky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, dětské obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázky, obrázek, online, vymalovánky, k vytištění, omalovánka, Vánoce, zadarmo, k vybarvení, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Vánoční dárky k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s vánočními dárky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixky, vodové barvy, křídy nebo též pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku vánoční dárky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s vánočními dárky má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například voskovky, fixky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, jídla a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, kytky případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Doba ledová, Pocahontas, Lion King, Pejsek a kočička anebo Power Strangers. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, draci, astronaut, lokomotiva s vagónky či raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou vánoční dárky.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů