Výběr omalovánek


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem vánoční dárky k obarvování pro malé caparty. Omalovánka vánoční dárky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, zdarma, Vánoční dárky, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, ke stažení, Vánoce, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vánočními dárky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, pera, uhly případně křídy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek vánoční dárky lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s vánočními dárky má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, uhlíky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, jídla a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, lidské profese a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Rio, Brawl stars, Lví král, Kuře Calimero nebo Angelína balerína. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: dinosauři, koně, auta, piráti anebo traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vánoční dárky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů