Nejlepší


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem vánoční dárky k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka vánoční dárky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, zdarma, Vánoce, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Vánoční dárky, k vybarvení, online, k tisku, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vánočními dárky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, zvýrazňovače, vodové barvy, tužky a pastelky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku vánoční dárky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s vánočními dárky má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, zvýrazňovače nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, čísla, sporty a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy sportů případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Monster high, Harley Quinn, Pinocchio, Pixel art a nebo Blesk McQueen. Je však nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: loď, liška, netopýr, Popeláři a auto. Věříme, že se vám obrázek vánočních dárů bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů