Nejstahovanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vánoční dárky k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem vánoční dárky k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka vánoční dárky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, omalovánky, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, vymalovánky, ke stáhnutí, Vánoce, obrázky, zdarma, dětské obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vánočními dárky je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, temperové barvy, voskové tužky či zvýrazňovače. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici celá škála. Obrázek vánoční dárky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s vánočními dárky má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, voskovky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, druhy automobilů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Piráti z Karibiku, Lady a Tramp, Kráska a zvíře anebo Hvězdné války. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, netopýr, kočka, piráti případně mašinka. Ať omalovánka vánoční dárky přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů