Nej obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční dárky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem vánoční dárky k vybarvování pro větší děti. Omalovánka vánoční dárky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázek, k vytištění, pro děti, online, Vánoční dárky, k vytisknutí, k vybarvení, vymalovánky, zdarma, domalovánky, Vánoce, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s vánočními dárky je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, tužky, fixky či zvýrazňovače. Možností je pro holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku vánoční dárky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s vánočními dárky má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. vodové barvy, akrylové barvy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, sporty, písmena a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Spongebob, Pan Včelka, Chuggington, Hot Wheels anebo Mickey mouse. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, houby, liška, auto a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vánoční dárky.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů