Top pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem vánoční dárky ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka vánoční dárky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, obrázky, zdarma, k tisku, Vánoční dárky, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k vytištění, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s vánočními dárky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, tempery, temperové barvy nebo též fixky. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Omalovánku vánoční dárky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vánočními dárky má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata a květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mickey mouse, Simpsonovi, Fortnite, Kocour Garfield a Superman. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: auta, Popeláři, dinosauři, lokomotiva anebo miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vánoční dárky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů