Top pět


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená vánoční dárky k obarvení pro malé caparty. Omalovánka vánoční dárky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, k tisku, zdarma, obrázky, Vánoční dárky, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, online, Vánoce

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vánočními dárky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, křídy, vodové barvy a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek vánoční dárky lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s vánočními dárky má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, akrylové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy a nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Stašpytlík, Tom a Jerry, Bambi, Anna a Elsa či Among Us. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, kočka, lokomotiva s vagónky, auto nebo loď. Nechť vám omalovánka s vánočními dárky přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů