Nej obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Číslo 9 k omalování pro školáky. Omalovánka Číslo 9 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, online, k vytištění, k tisku, obrázky, k vybarvení, obrázek, Znaky, pro děti, ke stažení, Číslo 9

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 9 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Číslo 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, tempery, pastelky, zvýrazňovače nebo též fixky. Možností je dnes pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Číslo 9 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Číslo 9 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, tempery případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Medvídek Pú, Lví král, Frozen nebo také IronMan. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, hasiči, auta, slon či miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo 9.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů