Nejvyhledávanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 9 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená Číslo 9 k obarvení pro starší děti. Omalovánka Číslo 9 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, pro děti, Číslo 9, obrázek, omalovánka, omalovánky, domalovánky, k vytištění, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 9 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, pera, temperové barvy, akrylové barvy nebo také křídy. Potřeb na malování je pro kluky opravdu mnoho. Obrázek Číslo 9 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, počítač či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, různé kytky a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé sporty nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Zvonilka, Lego friends, Power Strangers, Avatar či Bugs Bunny. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, astronaut, hasiči, kočka případně lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s Číslo 9 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů