Výběr omalovánek


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Číslo 9 ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka Číslo 9 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázek, online, k tisku, k vytištění, zdarma, k vybarvení, obrázky, pro děti, Znaky, Číslo 9

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, voskovky, uhly, zvýrazňovače nebo též pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku Číslo 9 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Číslo 9 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. fixky, voskovky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířata a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, My little pony, Panenka Barbie, Brawl stars či IronMan. Je ale těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, astronaut, dinosauři, princezna a princ anebo princezna. Nechť vám omalovánka s Číslo 9 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů