Výběr obrázků


Obrázek psa k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Číslo 9 k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka Číslo 9 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, Znaky, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, pro děti, zdarma, k vytištění, online, Číslo 9

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, voskové tužky, grafitové tužky, fixy a nebo olejové pastely. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek Číslo 9 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, voskové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, jídla a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Marvel Rocket, Anna a Elsa, Pat a Mat a Indiana Jones. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: piráti, princezna, miminko, astronaut či astronaut. Ať vám omalovánka Číslo 9 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů