Top omalovánky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Číslo 9 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem Číslo 9 k vybarvování pro tatínky. Omalovánka Číslo 9 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: dětské obrázky, zdarma, vymalovánky, k vybarvení, obrázky, obrázek, omalovánky, pro děti, Číslo 9, ke stažení, elektronické omalovánky, domalovánky, k vytištění, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, uhlíky, voskové tužky a nebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Číslo 9 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, olejové pastely či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, jídla nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Na vlásku, Anabela: Vánoční přání, Equestria Girls, Ben 10 nebo Kuře Calimero. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, psi, auta, netopýr anebo sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 9.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů