Nej pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Číslo 9 k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 9 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek, k vybarvení, Znaky, obrázky, ke stažení, online, k vytištění, Číslo 9

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Číslo 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, křídy, olejové pastely, umělecké tužky nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek Číslo 9 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. tempery, křídy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, zvířátka a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, čísla nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Ratatouille, U nás na farmě, Jak vycvičit draka, panenka Winx anebo Frozen. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: miminko, kočka, princezna, houby a netopýr. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Číslo 9 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů