Nejstahovanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Číslo 9 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená Číslo 9 k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka Číslo 9 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stáhnutí, online, zdarma, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Znaky, Číslo 9, omalovánka, k vytištění, obrázky, k tisku, dětské obrázky, zadarmo, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, pastelky, umělecké tužky, zvýrazňovače a nebo uhly. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku Číslo 9 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Číslo 9 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tempery, pastelky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata, různá zvířata a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, čísla či zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angelína balerína, Equestria Girls, Rákosníček, Pixel art nebo též Naruto. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, Santa Klaus, princezna, lokomotiva nebo sněhulák. Věříme, že se vám obrázek Číslo 9 bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů