Top obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Číslo 9 k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka Číslo 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázek, zdarma, k vybarvení, Číslo 9, k tisku, online, ke stažení, Znaky, k vytištění, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 9 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, vodové barvy, grafitové tužky, umělecké tužky nebo také propisovací tužky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Číslo 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. křídy, vodové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, čísla a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, postavy z pohádek a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Spongebob, Kamarád Timmy, Příšerky s.r.o., Adiboo a Scooby Doo. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, vláček, auta, hasiči a princezna a princ. Nechť vám omalovánka s Číslo 9 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů