Nejhledanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Číslo 9 k obarvování pro školáky. Omalovánka Číslo 9 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, zdarma, obrázky, pro děti, Znaky, vymalovánky, omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytisknutí, zadarmo, domalovánky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, pastelky, uhlíky, pastelové tužky případně vodové barvy. Možností je dnes pro dospělé k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 9 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pera, pastelky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zaměstnání lidí, druhy sportů a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různá zvířátka a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Harry Potter, Panenka Barbie, Kniha džunglí, Flintstoneovi anebo Příběh hraček. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: traktor, koně, Popeláři, slon nebo také lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 9.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů