Doporučujeme


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Číslo 9 k omalování pro chlapce. Omalovánka Číslo 9 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, Znaky, pro děti, obrázek, obrázky, Číslo 9, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, online, k vytištění, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, pastelové tužky, pera a nebo temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Číslo 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, uhly či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zvířátka nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Lego příběh, Asterix a Obelix, Furby, Stašpytlík nebo také Požárník Sam. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, plachetnice, Santa Klaus, houby nebo též čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 9.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů