Top obrázky


Obrázek psa k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Číslo 9 k obarvení pro tatínky. Omalovánka Číslo 9 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: domalovánky, online, pro děti, Znaky, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázek, obrázky, Číslo 9, zdarma, dětské obrázky, k vytištění, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Číslo 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tempery, zvýrazňovače, pastelové tužky a nebo voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Číslo 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, tempery či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, hudební nástroje anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, Medvídek Pú, Méďa Béďa, Gormiti a Lion King. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, mašinka, slon nebo také Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 9.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů