Nejstahovanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená Číslo 9 ke kreslení pro malé děti. Omalovánka Číslo 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, obrázky, ke stažení, Číslo 9, k vybarvení, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, pro děti, k tisku, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, grafitové tužky, křídy, vodové barvy a nebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Číslo 9 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, oči dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, grafitové tužky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, druhy automobilů nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Superman, Batman, Myška Minie, Ratatouille nebo též Lego. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, draci, mašinka, slon či netopýr. Věříme, že se vám obrázek Číslo 9 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů