Top pět


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Číslo 9 k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 9 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, obrázek, ke stažení, k tisku, zdarma, online, k vybarvení, k vytištění, Číslo 9, Znaky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 9 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Číslo 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, uhly, pastelky, temperové barvy nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslo 9 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 9 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, uhly nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, písmenka, druhy jídel a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, zvířata anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Zootropolis, Ratatouille, pes Pluto, Sněhurka případně Indiana Jones. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme k uložení jsou: houby, dinosauři, lokomotiva s vagónky, draci a nebo kočka. Ať vám omalovánka Číslo 9 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů