Nejlepší


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka auto ve městě k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti se jménem auto ve městě k obarvení pro holčičky. Omalovánka auto ve městě je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auto ve městě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Auto ve městě - A5            Omalovánka - Auto ve městě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto ve městě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, Auta, pro děti, k tisku, online, obrázky, zdarma, ke stažení, Auto ve městě, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto ve městě k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s autem ve městětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelky, tempery, pastelové tužky a křídy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku auto ve městě lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s autem ve městětem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pastelky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i auto ve městě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání a nebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Rumcajs, Pocahontas, Ledové království, Brawl stars nebo také Bezzubka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: raketa, Santa Klaus, piráti, psi anebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítko užije malování auta ve městěte.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů