Nej omalovánky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek štěněte

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka auto ve městě zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem auto ve městě k obarvování pro školáky. Omalovánka auto ve městě je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Auto ve městě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Auto ve městě - A5            Omalovánka - Auto ve městě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto ve městě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánky, zdarma, Auto ve městě, Auta, k vytištění, zadarmo, vymalovánky, ke stažení, k tisku, omalovánka, ke stáhnutí, domalovánky, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto ve městě k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s autem ve městětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, grafitové tužky, fixy, tužky nebo pastelky. Potřeb na malování je pro chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku auto ve městě lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s autem ve městětem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, grafitové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, rostliny a pochopitelně i auto ve městě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, jídla a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Lví král, Sněhurka, Medvídek Pú případně Spongebob. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, miminko, houby, princezna a sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou auta ve městěte.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů