Nejlepší


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka budovy k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka auto ve městě k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná auto ve městě ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka auto ve městě je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auto ve městě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auto ve městě - A5            Omalovánka - Auto ve městě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto ve městě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auto ve městě, online, k tisku, Auta, pro děti, k vybarvení, obrázek, k vytištění, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto ve městě k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s autem ve městětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, uhlíky, fixy a nebo propisovací tužky. Možností je dnes pro malé caparty fakt mnoho Obrázek auto ve městě lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s autem ve městětem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, fixky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i auto ve městě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, kytky anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Brawl stars, Mimoni, Kim Possible a Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: raketa, auta, kočka, čert a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem auto ve městě.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů