Nejhledanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka auto ve městě k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem auto ve městě k vybarvování pro školáky. Omalovánka auto ve městě je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Auto ve městě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Auto ve městě - A5            Omalovánka - Auto ve městě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto ve městě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Auto ve městě, pro děti, domalovánky, zdarma, online, Auta, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, obrázek, obrázky, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto ve městě k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s autem ve městětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixky, olejové pastely, voskovky anebo uhlíky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku auto ve městě lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s autem ve městětem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, fixky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i auto ve městě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, sporty a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Mario, Včelka Mája, Kniha džunglí, Lví král či Kuře Calimero. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: traktor, piráti, auta, kočka nebo také drak. Ať vám omalovánka auto ve městě přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů