Nejvyhledávanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka auto ve městě zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná auto ve městě k vybarvení pro maminky. Omalovánka auto ve městě je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auto ve městě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Auto ve městě - A5            Omalovánka - Auto ve městě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto ve městě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zadarmo, online, omalovánka, vymalovánky, obrázky, k vybarvení, domalovánky, Auta, Auto ve městě, elektronické omalovánky, k tisku, pro děti, omalovánky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto ve městě k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s autem ve městětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, akrylové barvy, voskové tužky a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek auto ve městě lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s autem ve městětem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, fixy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmenka, sporty a pochopitelně i auto ve městě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Furby, Bambi, Kačer Donald, Kuře Calimero či Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, sněhulák, liška, lokomotiva s vagónky nebo též houby. Věříme, že se vám obrázek auta ve městěte bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů