Nej omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka auto ve městě k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená auto ve městě k vybarvování pro malé děti. Omalovánka auto ve městě je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Auto ve městě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auto ve městě - A5            Omalovánka - Auto ve městě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto ve městě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, Auta, ke stažení, online, k vybarvení, k vytištění, k tisku, zdarma, Auto ve městě, obrázek, k vytisknutí, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto ve městě k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s autem ve městětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, temperové barvy, grafitové tužky případně uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku auto ve městě lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s autem ve městětem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, vodové barvy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i auto ve městě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, dopravní prostředky a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy pes Pluto, Lego příběh, Superčarodějnice, Hello Kitty nebo též Kniha džunglí. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, auto, princezna, mašinka a auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou auto ve městě.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů