Nejlepší


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka auto ve městě k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem auto ve městě k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka auto ve městě je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Auto ve městě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Auto ve městě - A5            Omalovánka - Auto ve městě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto ve městě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytisknutí, Auto ve městě, online, zdarma, Auta, k vybarvení, ke stažení, obrázek, k vytištění, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Auto ve městě k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s autem ve městětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, voskové tužky, fixy, zvýrazňovače nebo též pastelové tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici ohromující množství. Obrázek auto ve městě lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s autem ve městětem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, voskové tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, různé kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i auto ve městě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, různé sporty a kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Angry birds, Tom a Jerry, Monster High, Peter Pan anebo Hledá se Dory. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: auta, traktor, dinosauři, Popeláři a nebo loď. Nechť vám omalovánka s autem ve městětem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů