Výběr omalovánek


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka auto ve městě k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená auto ve městě ke kreslení pro děti. Omalovánka auto ve městě je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auto ve městě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auto ve městě - A5            Omalovánka - Auto ve městě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto ve městě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, obrázky, Auto ve městě, obrázek, k vytisknutí, pro děti, k tisku, k vytištění, online, Auta, k vybarvení, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto ve městě k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s autem ve městětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, křídy, akrylové barvy, temperové barvy a nebo uhly. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Obrázek auto ve městě lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s autem ve městětem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, křídy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, jídla, zaměstnání a pochopitelně i auto ve městě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Křemílek a Vochomůrka, Avatar, Teletubbies a Equestria Girls. Je však velmi problematické je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, houby, netopýr, traktor anebo psi. Ať vám omalovánka auto ve městě přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů