Nejlepší


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka chaloupka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem chaloupka k omalování pro dívky. Omalovánka chaloupka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chaloupka - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chaloupka - A5            Omalovánka - Chaloupka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chaloupka patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, pro děti, elektronické omalovánky, online, k tisku, vymalovánky, omalovánka, obrázek, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, Chaloupka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chaloupka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s chaloupkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, pastelky, zvýrazňovače, voskovky a fixky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku chaloupka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s chaloupkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, pastelky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, hudební nástroje a pochopitelně i chaloupku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, písmena nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Včelka Mája, Bambi, Doba ledová nebo také Šmoulové. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: mašinka, dinosauři, auta, hasiči případně miminko. Ať si vaše dítko užije malování chaloupky.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů