Top obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka chaloupka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem chaloupka k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka chaloupka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chaloupka - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chaloupka - A5            Omalovánka - Chaloupka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chaloupka patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, k tisku, zadarmo, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky, pro děti, omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, Budovy, domalovánky, zdarma, Chaloupka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chaloupka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s chaloupkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, tempery, uhlíky a nebo voskovky. Možností je pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku chaloupka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s chaloupkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, akrylové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i chaloupku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty či pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Na vlásku, Elena z Avaloru, Šmoulové a Equestria Girls. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro seniory které tady máme k uložení jsou: astronaut, princezna a princ, lokomotiva, koně nebo také raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou chaloupka.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů