Nej obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka chaloupka k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem chaloupka ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka chaloupka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chaloupka - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Chaloupka - A5            Omalovánka - Chaloupka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chaloupka patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, k vytištění, Budovy, k vytisknutí, pro děti, k tisku, Chaloupka, obrázky, ke stažení, online, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Chaloupka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s chaloupkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, grafitové tužky, akrylové barvy, pera nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku chaloupka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s chaloupkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. olejové pastely, grafitové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i chaloupku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, různá zvířátka a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Locika, Krtek, Prasátko peppa, Pixel art a Elena z Avaloru. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, miminko, Popeláři, princezna a princ a drak. Ať si vaše dítě užije obrázek chaloupky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů