Nejstahovanější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka chaloupka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná chaloupka ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka chaloupka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chaloupka - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chaloupka - A5            Omalovánka - Chaloupka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chaloupka patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, omalovánka, elektronické omalovánky, Chaloupka, zdarma, k tisku, ke stažení, obrázky, obrázek, pro děti, zadarmo, k vytištění, Budovy, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chaloupka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s chaloupkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, fixy, křídy případně voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek chaloupka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s chaloupkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, zrak dětí anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, tempery nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i chaloupku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, písmenka a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Anime, Bezzubka, Mario, Bolt – pes pro každý případ anebo Flintstones. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, princezna a princ, draci, slon nebo též loď. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka chaloupky bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů