Doporučené


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chaloupka k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem chaloupka ke kreslení pro dospělé. Omalovánka chaloupka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chaloupka - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chaloupka - A5            Omalovánka - Chaloupka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chaloupka patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: dětské obrázky, Chaloupka, zdarma, elektronické omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, omalovánka, k vytištění, domalovánky, ke stažení, k tisku, k vybarvení, online, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chaloupka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s chaloupkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelky, voskovky, voskové tužky, zvýrazňovače a uhlíky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku chaloupka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s chaloupkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pastelky, voskovky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, rostliny, dopravní prostředky a pochopitelně i chaloupku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy sportů nebo též jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Doraemon, Naruto, Ace Ventura, Rio nebo také Action man. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: miminko, mašinka, Santa Klaus, auta a nebo piráti. Nechť omalovánka s chaloupkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů