Nej pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lučištník k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná lučištník k obarvování pro tatínky. Omalovánka lučištník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázek, online, domalovánky, dětské obrázky, Lučištník, k vytištění, zdarma, k tisku, zadarmo, vymalovánky, Lidé, omalovánky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Lučištník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s lučištníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pera, tužky, akrylové barvy či uhlíky. Možností je pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku lučištník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s lučištníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixy, pera a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, zvířata a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmenka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Grinch, Avatar, Power Strangers, pes Pluto nebo také Pejsek a kočička. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, houby, sněhulák, psi nebo též piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lučištníka.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů