Nejlepší


Omalovánka s nemocným pejskem

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lučištník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená lučištník k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka lučištník je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, pro děti, online, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, zdarma, Lidé, Lučištník, k vytištění

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Lučištník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s lučištníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, voskové tužky, vodové barvy nebo také grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku lučištník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s lučištníkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, kytky a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Včelka Mája, Lego příběh, Shrek či Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stažení jsou: loď, auta, traktor, slon a nebo piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lučištník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů