Nej omalovánky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka lučištník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem lučištník k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka lučištník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, pro děti, Lidé, obrázek, ke stažení, k vytištění, zdarma, online, Lučištník, k tisku, k vybarvení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Lučištník k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s lučištníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, křídy, uhlíky nebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku lučištník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s lučištníkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí či dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, voskovky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, kytky a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bob a Bobek, Aladin, Superman, Zootropolis či Avengers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, princezna a princ, vláček, čert případně pes. Ať si vaše dítě užije obrázek lučištníka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů