Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lučištník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem lučištník k obarvování pro školáky. Omalovánka lučištník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vytištění, Lidé, obrázek, k vybarvení, Lučištník, pro děti, online, obrázky, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Lučištník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s lučištníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, pera, fixky nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lučištník lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s lučištníkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, pastelové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, různé sporty a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata a nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Gormiti, Asterix a Obelix, Tlapková patrola nebo Ratatouille. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: auto, princezna, psi, mašinka případně koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s lučištníkem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů