Výběr obrázků


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lučištník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená lučištník k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka lučištník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, obrázek, Lučištník, Lidé, online, pro děti, obrázky, ke stažení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Lučištník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s lučištníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tempery, grafitové tužky, propisovací tužky a uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku lučištník lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s lučištníkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například temperové barvy, tempery a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, květiny případně různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy IronMan, Mašinka Tomáš, Blesk McQueen, Madagaskar a Spongebob. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, princezna a princ, princezna, draci nebo také Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lučištník.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů