Nejvyhledávanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lučištník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem lučištník k vybarvování pro dívky. Omalovánka lučištník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Lidé, obrázek, k vytištění, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, Lučištník, k vybarvení, online, pro děti, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Lučištník k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s lučištníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, vodové barvy, umělecké tužky, temperové barvy a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro tatínky k dispozici široká škála. Omalovánku lučištník lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lučištníkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelky, vodové barvy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, písmenka a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy automobilů anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Tlapková patrola, Madagaskar, Aladin nebo Pat a Mat. Je však nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: loď, Santa Klaus, astronaut, piráti a auto. Ať vám omalovánka lučištník přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů