Nejhledanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka lučištník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná lučištník k obarvování pro starší děti. Omalovánka lučištník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lučištník, k vytisknutí, zadarmo, pro děti, obrázky, ke stažení, zdarma, domalovánky, k vybarvení, k tisku, obrázek, ke stáhnutí, omalovánka, vymalovánky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Lučištník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s lučištníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, uhlíky, grafitové tužky, propisovací tužky a pera. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lučištník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lučištníkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixy, uhlíky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, různé kytky a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy anebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Plants vs. Zombies, Kačer Donald, Duhová nevěsta nebo také Fifi z Květíkova. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, traktor, Santa Klaus, sněhulák nebo pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lučištníkem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů