Výběr obrázků


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka lučištník zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem lučištník k obarvení pro starší děti. Omalovánka lučištník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánka, domalovánky, k vybarvení, pro děti, Lučištník, obrázky, obrázek, k vytištění, Lidé, online, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vytisknutí

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Lučištník k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s lučištníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, umělecké tužky, pera, tužky a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku lučištník lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s lučištníkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. olejové pastely, umělecké tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, různá zvířata a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Angelína balerína, Frozen, Bob a Bobek nebo Šmoulové. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, draci, Santa Klaus, sněhulák či princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou lučištník.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů