Top šest


Koník - obrázek, omalovánka k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lučištník k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená lučištník k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka lučištník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, k tisku, obrázky, zdarma, obrázek, online, elektronické omalovánky, omalovánky, Lučištník, k vybarvení, k vytištění, omalovánka, k vytisknutí

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Lučištník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s lučištníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako křídy, temperové barvy, uhly, uhlíky a nebo voskové tužky. Možností je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lučištník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s lučištníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. křídy, temperové barvy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání lidí, druhy sportů a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Anabela: Vánoční přání, IronMan, Rexík, Petr Pan a King Kong. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, netopýr, psi, koně nebo též traktor. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s lučištníkem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů