Nejhledanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka bunda zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná bunda k omalování pro malé i větší děti. Bunda je důležité oblečení pro to, aby děti nenastydly. Omalovánka bunda je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bunda - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bunda - A5            Omalovánka - Bunda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bunda patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, zdarma, online, Bunda, obrázky, Oděvy, ke stažení, pro děti, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bunda k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s bundou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pastelky, zvýrazňovače, umělecké tužky nebo fixky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek bunda lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bundou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tužky, pastelky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i bundu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Lego příběh, Pixel art, Království lesních strážců, Plants vs. Zombies a Littlest Pet Shop. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: piráti, pes, sněhulák, koně případně houby. Nechť omalovánka s bundou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů