Doporučené


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bunda zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená bunda k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Bunda je důležité oblečení pro to, aby děti nenastydly. Omalovánka bunda je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bunda - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bunda - A5            Omalovánka - Bunda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bunda patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázek, online, obrázky, Bunda, k vytisknutí, pro děti, k tisku, Oděvy, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bunda k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s bundou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, pera, temperové barvy, tempery a voskovky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek bunda lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bundou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, pera anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i bundu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, hudební nástroje případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Pat a Mat, Jak vycvičit draka, Scooby Doo nebo Toy Story. Je ale velmi problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, čert, auto, pes či astronaut. Užijte si omalovánku bundy, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů