Nej šest


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bunda k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem bunda k vybarvování pro seniory. Bunda je důležité oblečení pro to, aby děti nenastydly. Omalovánka bunda je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bunda - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bunda - A5            Omalovánka - Bunda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bunda patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, omalovánka, zadarmo, obrázky, omalovánky, domalovánky, Oděvy, Bunda, online, ke stažení, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Bunda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s bundou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, pera, olejové pastely nebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici široká škála. Omalovánku bunda lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s bundou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, akrylové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i bundu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, různá zvířátka nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Hulk, Mickey mouse, Kráska a zvíře, Action man a Rumcajs. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, princezna, slon, princezna a liška. Užijte si omalovánku bundy, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů