Výběr omalovánek


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bunda zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem bunda k vybarvování pro naše zlatíčka. Bunda je důležité oblečení pro to, aby děti nenastydly. Omalovánka bunda je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bunda - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Bunda - A5            Omalovánka - Bunda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bunda patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, Oděvy, k vybarvení, pro děti, obrázky, online, ke stažení, k vytištění, obrázek, Bunda

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bunda k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bundou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, voskové tužky, fixky nebo pastelky. Možností je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek bunda lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bundou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i bundu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, květiny a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Batman, Bugs Bunny, Mašinka Tomáš nebo také Stašpytlík. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stažení jsou: hasiči, vláček, koně, slon či lokomotiva. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka bundy bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů