Výběr omalovánek


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bunda zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem bunda k omalování pro malá děcka. Bunda je důležité oblečení pro to, aby děti nenastydly. Omalovánka bunda je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bunda - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Bunda - A5            Omalovánka - Bunda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bunda patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, ke stažení, k vytisknutí, Bunda, k vytištění, k vybarvení, pro děti, Oděvy, zdarma, obrázek, k tisku, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bunda k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bundou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tužky, pastelky, pastelové tužky či temperové barvy. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku bunda lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s bundou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku nebo také čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, květiny a pochopitelně i bundu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, písmenka nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Sněhurka, Krtek, Gumídci, Brawl stars nebo také Indiana Jones. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, pes, vláček, princezna případně mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem bunda.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů