Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka bunda zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná bunda k vybarvení pro malé caparty. Bunda je důležité oblečení pro to, aby děti nenastydly. Omalovánka bunda je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bunda - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bunda - A5            Omalovánka - Bunda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bunda patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, obrázek, online, Bunda, k tisku, k vytisknutí, Oděvy, ke stažení, pro děti, obrázky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bunda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s bundou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, voskovky, vodové barvy, umělecké tužky případně pastelové tužky. Potřeb na malování je pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku bunda lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bundou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. křídy, voskovky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i bundu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, květiny nebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Pinocchio, Hello Kitty, Rumcajs anebo Toy Story. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, vláček, plachetnice, lokomotiva s vagónky a princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bundou.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů