Výběr obrázků


Obrázek chlapce k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bunda zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná bunda k omalování pro děti. Bunda je důležité oblečení pro to, aby děti nenastydly. Omalovánka bunda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bunda - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bunda - A5            Omalovánka - Bunda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bunda patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, elektronické omalovánky, Bunda, omalovánky, online, obrázky, Oděvy, k tisku, omalovánka, ke stáhnutí, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bunda k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s bundou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, tempery, tužky, fixy a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro slečny opravdu mnoho. Omalovánku bunda lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s bundou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, tempery a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, čísla, květiny a pochopitelně i bundu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, různé sporty nebo též písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Gormiti, pes Pluto, Astroboy, Spongebob případně Ratatouille. Je však problematické je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro seniory které tady máme k uložení jsou: princezna, Popeláři, koně, astronaut nebo netopýr. Užijte si omalovánku bundy, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů