Top omalovánky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bunda k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná bunda ke kreslení pro starší děti. Bunda je důležité oblečení pro to, aby děti nenastydly. Omalovánka bunda je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bunda - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bunda - A5            Omalovánka - Bunda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bunda patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, elektronické omalovánky, vymalovánky, obrázky, k vybarvení, online, Bunda, omalovánky, dětské obrázky, zdarma, domalovánky, obrázek, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bunda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s bundou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, temperové barvy, akrylové barvy a nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku bunda lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s bundou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, zvýrazňovače či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, rostliny a pochopitelně i bundu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy sportů nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Shrek, Ledové království, Roblox, Plants vs. Zombies a Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, netopýr, princezna a princ, auta anebo hasiči. Nechť vám omalovánka s bundou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů