Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem Kniha Genesis 1 k vybarvování pro školáky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Bible a křesťanství, pro děti, obrázky, k tisku, zdarma, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Kniha Genesis 1, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Kniha Genesis 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, umělecké tužky, tempery či křídy. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku Kniha Genesis 1 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 1 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například akrylové barvy, vodové barvy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, květiny a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, panenka Winx, Angelína balerína, Astroboy a Bugs Bunny. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, psi, astronaut, houby a sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Kniha Genesis 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů