Nej obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Genesis 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Kniha Genesis 1 k vybarvování pro chlapce. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, zdarma, elektronické omalovánky, online, k vytištění, ke stažení, Kniha Genesis 1, domalovánky, obrázky, zadarmo, Bible a křesťanství, pro děti, k vytisknutí, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, propisovací tužky, fixy nebo také grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Genesis 1 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 1 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, tempery a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, různé kytky, různá zvířata a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje nebo též jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Spongebob, Bakugan, Adiboo, Fifi z Květíkova a Malá mořská víla. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, auto, dinosauři, lokomotiva a koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kniha Genesis 1 líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů