Top pět


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka kniha Genesis 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Kniha Genesis 1 k obarvování pro kluky i holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, Kniha Genesis 1, Bible a křesťanství, obrázky, online, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Kniha Genesis 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy nebo též olejové pastely. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku Kniha Genesis 1 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 1 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhly, temperové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, písmenka a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Sněhurka, Tarzan, Pocahontas a nebo Aladin. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: slon, Santa Klaus, traktor, vláček případně auta. Nechť vám omalovánka s Kniha Genesis 1 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů