Top obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka kniha Genesis 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená Kniha Genesis 1 ke kreslení pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, online, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k tisku, zdarma, obrázky, ke stažení, pro děti, k vytištění, Kniha Genesis 1, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Kniha Genesis 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, pastelové tužky, temperové barvy anebo tužky. Možností je dnes pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Kniha Genesis 1 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 1 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, sporty, květiny a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Bob a Bobek, Monster High, Myška Minie a nebo Popelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, princezna, psi, houby a hasiči. Ať si vaše dítě užije omalovánku Kniha Genesis 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů