Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem Kniha Genesis 1 k omalování pro kluky a holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, Kniha Genesis 1, zdarma, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, online, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 1 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Kniha Genesis 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, akrylové barvy, fixky, uhlíky nebo též křídy. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku Kniha Genesis 1 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 1 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, akrylové barvy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, postavy z pohádek či kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Peter Pan, Frozen, Panenka Barbie, Chuggington a Flintstoneovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: mašinka, slon, houby, sněhulák a auta. Nechť vám omalovánka s Kniha Genesis 1 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů