Výběr obrázků


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 1 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Kniha Genesis 1 k omalování pro seniory. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, omalovánka, k vytištění, k tisku, obrázek, zdarma, domalovánky, Bible a křesťanství, vymalovánky, obrázky, ke stáhnutí, online, k vytisknutí, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Kniha Genesis 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, tempery, temperové barvy, grafitové tužky a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Genesis 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 1 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelky, tempery anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Bezzubka, Petr Pan, Ferda mravenec, Plamínek a čtyřkoláci či Panenka Barbie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, pes, drak, auto a princezna a princ. Ať si vaše dítě užije obrázek Kniha Genesis 1.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů