Nejstahovanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka kniha Genesis 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Kniha Genesis 1 k omalování pro tatínky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázky, k vytištění, online, k vybarvení, pro děti, Kniha Genesis 1, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Bible a křesťanství, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, voskovky, voskové tužky nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Obrázek Kniha Genesis 1 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 1 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zvířátka a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Myška Minie, Ferda mravenec, Méďa Béďa, panenka Winx a Avengers. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: koně, auto, lokomotiva, miminko anebo psi. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Kniha Genesis 1 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů