Výběr obrázků


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Genesis 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem Kniha Genesis 1 ke kreslení pro ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytištění, pro děti, Kniha Genesis 1, obrázek, online, Bible a křesťanství, zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Kniha Genesis 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, uhlíky, voskové tužky a umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku Kniha Genesis 1 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 1 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, propisovací tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, čísla a nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Toy Story, Spongebob, Mickey mouse, Lego nebo Simpsonovi. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: miminko, netopýr, mašinka, slon nebo též čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Genesis 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů