Nej pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka družice Altair k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem družice Altair ke kreslení pro holčičky. Omalovánka družice Altair je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, Družice Altair, ke stažení, zdarma, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky, Vesmír, k vytištění, online, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Družice Altair k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s družice Altairem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, grafitové tužky, tužky anebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku družice Altair lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s družice Altairem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, temperové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Na vlásku, Fifi z Květíkova, princezna Sofie, Duhová nevěsta či Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: slon, liška, pes, Popeláři nebo též plachetnice. Nechť omalovánka s družice Altairem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů