Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka družice Altair zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná družice Altair k obarvení pro starší děti. Omalovánka družice Altair je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, Družice Altair, domalovánky, omalovánka, Vesmír, vymalovánky, obrázek, k vytisknutí, k tisku, ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Družice Altair k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s družice Altairem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, pera, olejové pastely nebo uhly. Možností je pro předškolní děti vskutku mnoho. Obrázek družice Altair lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s družice Altairem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, uhlíky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, písmenka anebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Power Strangers, Teletubbies, Kačer Donald a Alenka v říši divů. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme k uložení jsou: traktor, auta, draci, dinosauři nebo též houby. Ať si vaše dítě užije omalovánku družice Altairu.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů