Nejhledanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka družice Altair zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem družice Altair k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka družice Altair je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, omalovánka, online, vymalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, domalovánky, Družice Altair, pro děti, zadarmo, k tisku, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Družice Altair k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s družice Altairem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, uhlíky, fixky a voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku družice Altair lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s družice Altairem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, olejové pastely anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy sportů nebo také kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Sněhurka, Furby, Minecraft, Na vlásku a Monster High. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, astronaut, princezna, koně a hasiči. Nechť vám omalovánka s družice Altairem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů