Nejstahovanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka družice Altair k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem družice Altair k vybarvování pro děti. Omalovánka družice Altair je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, online, zdarma, Družice Altair, k tisku, pro děti, Vesmír, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Družice Altair k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s družice Altairem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, propisovací tužky, tužky případně uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku družice Altair lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s družice Altairem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například voskovky, pastelové tužky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy jídel a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Ratatouille, Kniha džunglí, Tlapková patrola nebo též Kačer Donald. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, čert, raketa, traktor nebo také pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou družice Altair.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů