Top omalovánky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka družice Altair k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená družice Altair k obarvení pro starší děti. Omalovánka družice Altair je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, domalovánky, Družice Altair, k vytisknutí, online, omalovánky, k vybarvení, omalovánka, obrázek, k tisku, obrázky, zdarma, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Družice Altair k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s družice Altairem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, pera, temperové barvy, akrylové barvy nebo také křídy. Potřeb na malování je pro kluky opravdu mnoho. Obrázek družice Altair lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s družice Altairem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, počítač či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, různé kytky a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé sporty nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Zvonilka, Lego friends, Power Strangers, Avatar či Bugs Bunny. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, astronaut, hasiči, kočka případně lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s družice Altairem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů