Nejoblíbenější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka družice Altair k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná družice Altair k obarvování pro puberťáky. Omalovánka družice Altair je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, k tisku, ke stáhnutí, zdarma, Vesmír, obrázek, domalovánky, k vybarvení, online, k vytištění, ke stažení, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Družice Altair k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s družice Altairem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, zvýrazňovače, grafitové tužky nebo také pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku družice Altair lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s družice Altairem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, vodové barvy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Toy Story, Kamarád Timmy, Grinch, Jonas Brothers anebo Shrek. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: piráti, koně, raketa, čert a mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou družice Altair.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů