Nejoblíbenější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka družice Altair k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná družice Altair k obarvování pro holky. Omalovánka družice Altair je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zadarmo, k vybarvení, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Družice Altair, Vesmír, omalovánka, vymalovánky, pro děti, zdarma, omalovánky, k vytištění, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Družice Altair k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s družice Altairem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, umělecké tužky, vodové barvy, pera a voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku družice Altair lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s družice Altairem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, rostliny nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Máša a medvěd, Teletubbies, Littlest Pet Shop, Království lesních strážců a nebo Scooby Doo. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, raketa, čert nebo drak. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s družice Altairem.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů