Nej obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek raketoplánu

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka družice Altair k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná družice Altair k obarvování pro malá děcka. Omalovánka družice Altair je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k tisku, zdarma, Družice Altair, k vybarvení, obrázek, Vesmír, k vytištění, pro děti, online, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Družice Altair k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s družice Altairem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixy, propisovací tužky, pastelky a tempery. Výtvarných potřeb je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku družice Altair lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s družice Altairem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například voskové tužky, fixy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, různé kytky, jídla a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Monster High, Furby, Rumcajs, Avatar nebo také Tlapková patrola. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: drak, lokomotiva s vagónky, lokomotiva, netopýr či Popeláři. Ať si vaše dítě užije omalovánku družice Altairu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů