Výběr obrázků


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka družice Altair k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem družice Altair ke kreslení pro děti. Omalovánka družice Altair je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Družice Altair - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Družice Altair - A5            Omalovánka - Družice Altair - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice Altair patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, online, k vytisknutí, k tisku, obrázky, obrázek, pro děti, Vesmír, Družice Altair, k vytištění, k vybarvení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Družice Altair k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s družice Altairem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, zvýrazňovače, vodové barvy a fixky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek družice Altair lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s družice Altairem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i družice Altair :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, písmenka nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Spiderman, Asterix a Obelix, Požárník Sam, Bugs Bunny a Simpsonovi. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, loď, pes, lokomotiva a Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku družice Altair.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů