Výběr obrázků


Obrázek slepice k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jízdní kolo k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem jízdní kolo k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka jízdní kolo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jízdní kolo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jízdní kolo - A5            Omalovánka - Jízdní kolo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jízdní kolo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Jízdní kolo, pro děti, k vybarvení, ke stažení, k tisku, online, zdarma, Dopravní prostředky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Jízdní kolo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s jízdním kolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, křídy, umělecké tužky nebo také akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici široká škála. Obrázek jízdní kolo lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s jízdním kolem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například temperové barvy, tempery a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, různá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i jízdní kolo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, květiny a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Šmoulové, Alf, Princezna a žabák, Tom a Jerry anebo Doba ledová. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: piráti, koně, auto, miminko nebo čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jízdní kolo.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů