Výběr obrázků


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka jízdní kolo k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem jízdní kolo k obarvení pro malé děti. Omalovánka jízdní kolo je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jízdní kolo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jízdní kolo - A5            Omalovánka - Jízdní kolo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jízdní kolo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, obrázky, k vytištění, zdarma, obrázek, k tisku, k vybarvení, online, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, Jízdní kolo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Jízdní kolo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s jízdním kolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, temperové barvy, uhly, uhlíky případně křídy. Možností je pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku jízdní kolo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s jízdním kolem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, temperové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, druhy sportů a pochopitelně i jízdní kolo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Medvídek Pú, Popelka, Aladin anebo Červená Karkulka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: piráti, draci, koně, dinosauři nebo též loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jízdním kolem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů