Nejstahovanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jízdní kolo k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem jízdní kolo ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka jízdní kolo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jízdní kolo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jízdní kolo - A5            Omalovánka - Jízdní kolo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jízdní kolo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, Jízdní kolo, zdarma, obrázek, online, k tisku, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, Dopravní prostředky, k vytištění, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Jízdní kolo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s jízdním kolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhly, temperové barvy, tempery nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku jízdní kolo lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s jízdním kolem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, uhly a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i jízdní kolo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Avengers, Jak vycvičit draka, panenka Winx, Lego příběh anebo Rumcajs. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: raketa, dinosauři, psi, drak a koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jízdní kolo.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů