Top pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jízdní kolo k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná jízdní kolo ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka jízdní kolo je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jízdní kolo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Jízdní kolo - A5            Omalovánka - Jízdní kolo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jízdní kolo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytištění, Dopravní prostředky, obrázek, zdarma, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, obrázky, Jízdní kolo, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Jízdní kolo k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s jízdním kolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, tužky, temperové barvy, uhly nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jízdní kolo lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s jízdním kolem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba akrylové barvy, tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i jízdní kolo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek a nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Indiana Jones, Spongebob, Harry Potter, Shimmer a Shine nebo Marvel Rocket. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, piráti, Popeláři, astronaut a pes. Ať si vaše dítko užije malování jízdního kola.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů