Top omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jízdní kolo k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná jízdní kolo k omalování pro malé caparty. Omalovánka jízdní kolo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jízdní kolo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jízdní kolo - A5            Omalovánka - Jízdní kolo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jízdní kolo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, k tisku, Dopravní prostředky, k vytištění, obrázky, obrázek, Jízdní kolo, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k vybarvení, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Jízdní kolo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s jízdním kolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tempery, křídy, voskové tužky nebo též grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jízdní kolo lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s jízdním kolem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, tempery či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, čísla, různá zvířátka a pochopitelně i jízdní kolo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, pohádkové postavy anebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Toy Story, Panenka Barbie, Harley Quinn a Kamarád Timmy. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: piráti, astronaut, drak, plachetnice nebo loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jízdní kolo.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů