Nejvyhledávanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jízdní kolo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem jízdní kolo k vybarvování pro ženy. Omalovánka jízdní kolo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jízdní kolo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jízdní kolo - A5            Omalovánka - Jízdní kolo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jízdní kolo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, omalovánka, k vybarvení, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění, ke stažení, omalovánky, obrázek, online, pro děti, domalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Jízdní kolo k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s jízdním kolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixky, umělecké tužky, voskovky a uhly. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku jízdní kolo lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s jízdním kolem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, fixky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i jízdní kolo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, různé sporty nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Gormiti, Avatar, Hledá se Dory a nebo Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: houby, draci, Santa Klaus, čert a drak. Ať si vaše dítě užije obrázek jízdního kola.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů