Doporučené


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jízdní kolo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem jízdní kolo k omalování pro tatínky. Omalovánka jízdní kolo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jízdní kolo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Jízdní kolo - A5            Omalovánka - Jízdní kolo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jízdní kolo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, k vytištění, k tisku, obrázek, obrázky, k vybarvení, Jízdní kolo, zdarma, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, Dopravní prostředky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Jízdní kolo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s jízdním kolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixky, pastelky, tužky či voskovky. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku jízdní kolo lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jízdním kolem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, fixky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, květiny a pochopitelně i jízdní kolo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, různá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Méďa Béďa, Kouzelná beruška a černý kocour, Indiana Jones, Budulínek a Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: liška, drak, piráti, čert anebo lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku jízdního kola, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů