Výběr obrázků


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka superman k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná superman k vybarvování pro děti. Omalovánka superman je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Superman - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Superman - A5            Omalovánka - Superman - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Superman patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, obrázek, k tisku, vymalovánky, Superman, k vytisknutí, online, k vybarvení, domalovánky, zdarma, omalovánka, obrázky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Superman k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s supermanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixy, pastelové tužky, tempery nebo též grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku superman lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s supermanem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, fixy a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i superman :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Peter Pan, Marvel Rocket, Batman, Frozen nebo také Myška Minie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: astronaut, mašinka, Santa Klaus, pes anebo princezna. Věříme, že se vám obrázek supermanu bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů