Top omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka superman k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem superman ke kreslení pro školáky. Omalovánka superman je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Superman - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Superman - A5            Omalovánka - Superman - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Superman patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Superman, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, obrázek, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Lidé, k tisku, online, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Superman k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s supermanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, pera, uhlíky a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku superman lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s supermanem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, olejové pastely či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i superman :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, písmena a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Sněhurka, pes Pluto, Flintstoneovi nebo též Hulk. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, čert, koně, loď anebo auta. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka supermanu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů