Doporučené


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stůl k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem stůl k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka stůl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stůl - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stůl - A5            Omalovánka - Stůl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stůl patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytištění, online, Ostatní, ke stažení, obrázky, Stůl, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Stůl k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s stolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, fixy, grafitové tužky a voskovky. Výtvarných potřeb je pro ratolesti opravdu mnoho. Obrázek stůl lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s stolem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. umělecké tužky, olejové pastely a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i stůl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířátka nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Kocour Garfield, Aladin, Doba ledová, Paw patrol případně Ferda mravenec. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, astronaut, princezna a princ, lokomotiva s vagónky či auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s stolem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů