Top šest


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stůl k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem stůl k obarvení pro malé caparty. Omalovánka stůl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Stůl - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stůl - A5            Omalovánka - Stůl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stůl patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, online, ke stáhnutí, Stůl, domalovánky, omalovánky, k tisku, pro děti, zadarmo, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, elektronické omalovánky, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Stůl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s stolem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, pera, voskové tužky, temperové barvy či uhly. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku stůl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s stolem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i stůl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různá zvířátka a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Piráti z Karibiku, Sněhurka, Lady a Tramp a nebo Mimoni. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, plachetnice, draci, netopýr nebo také princezna a princ. Ať vám omalovánka stůl přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů