Nejvyhledávanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stůl k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem stůl k obarvení pro předškoláky. Omalovánka stůl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Stůl - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stůl - A5            Omalovánka - Stůl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stůl patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, online, k vybarvení, Stůl, Ostatní, ke stažení, obrázky, zdarma, pro děti, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Stůl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s stolem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, křídy, zvýrazňovače či tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek stůl lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s stolem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. umělecké tužky, temperové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i stůl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ferda mravenec, My little pony, Kocour Garfield, Peter Pan a Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, čert, lokomotiva, mašinka nebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem stůl.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů