Nejhledanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka stůl k vytisknutí

Omalovánka se jménem stůl k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka stůl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stůl - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Stůl - A5            Omalovánka - Stůl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stůl patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, online, k vytištění, obrázek, obrázky, Stůl, k tisku, zdarma, Ostatní, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Stůl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s stolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, grafitové tužky, uhly, voskové tužky či akrylové barvy. Možností je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku stůl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s stolem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, grafitové tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, různé sporty a pochopitelně i stůl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, postavy z pohádek a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Život brouka, Bugs Bunny, Šmoulové, Lví král případně Hot Wheels. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, loď, čert, drak nebo též vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou stůl.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů