Top pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ořezávátko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená ořezávátko k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Klasické ořezávátko na tužky a pastelky. Třeba skutečné ořezávátko budete potřebovat na ořezání pastelek před vybarvením této jednoduché omalovánky. Omalovánka ořezávátko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ořezávátko - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Ořezávátko - A5            Omalovánka - Ořezávátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ořezávátko patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytištění, Ostatní, k vytisknutí, Ořezávátko, k vybarvení, ke stažení, pro děti, online, k tisku, zdarma

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Ořezávátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ořezávátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, umělecké tužky, tempery, propisovací tužky nebo uhly. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ořezávátko lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ořezávátkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, umělecké tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i ořezávátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, druhy ptáků případně čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Shrek, Frozen, Stašpytlík, Šmoulové nebo také Gumídci. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: dinosauři, astronaut, lokomotiva, traktor nebo též Popeláři. Nechť omalovánka s ořezávátkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů