Nejstahovanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ořezávátko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem ořezávátko k omalování pro malé caparty. Klasické ořezávátko na tužky a pastelky. Třeba skutečné ořezávátko budete potřebovat na ořezání pastelek před vybarvením této jednoduché omalovánky. Omalovánka ořezávátko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ořezávátko - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ořezávátko - A5            Omalovánka - Ořezávátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ořezávátko patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, zdarma, online, ke stažení, k vytištění, Ořezávátko, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázek, Ostatní

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Ořezávátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ořezávátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, vodové barvy, olejové pastely, pastelky anebo temperové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ořezávátko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ořezávátkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, vodové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i ořezávátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Rumcajs, Hello Kitty, Ferda mravenec nebo Aladin. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: raketa, houby, lokomotiva s vagónky, psi či dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ořezávátkem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů