Nej obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Mercedes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná Mercedes k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka Mercedes je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mercedes - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mercedes - A5            Omalovánka - Mercedes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mercedes patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, Mercedes, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Mercedes k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Mercedesem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, vodové barvy, voskovky, tempery nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Mercedes lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Mercedesem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, vodové barvy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i Mercedes :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata nebo také písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Včelka Mája, Batman, Pošťák Pat a Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva, vláček, liška a princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Mercedes.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů