Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Mercedes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Mercedes k omalování pro kluky a holky. Omalovánka Mercedes je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mercedes - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mercedes - A5            Omalovánka - Mercedes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mercedes patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázky, online, obrázek, Mercedes, zdarma, Auta, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Mercedes k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Mercedesem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, propisovací tužky, pastelky nebo také akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici pestrá škála. Obrázek Mercedes lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Mercedesem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba fixky, pastelové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, druhy automobilů a pochopitelně i Mercedes :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, různé sporty či květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Lion King, Křemílek a Vochomůrka, Plants vs. Zombies nebo též Popelka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, Popeláři, drak, astronaut a miminko. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Mercedesu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů