Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka samuel 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem Samuel 9 ke kreslení pro kluky a holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Bible a křesťanství, zdarma, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Samuel 9, online, pro děti, obrázky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 9 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Samuel 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, grafitové tužky, uhlíky, propisovací tužky a umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku Samuel 9 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Samuel 9 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například uhly, grafitové tužky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů nebo též rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Equestria Girls, Monster High, Indiana Jones, Rio nebo také Příběh hraček. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, koně, lokomotiva, drak případně auta. Užijte si omalovánku Samuel 9, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů