Nejoblíbenější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka samuel 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Samuel 9 k vybarvení pro malá děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, k tisku, obrázek, k vybarvení, zdarma, Samuel 9, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, online, Bible a křesťanství

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 9 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Samuel 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, zvýrazňovače, fixy, fixky nebo také tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Samuel 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Samuel 9 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba uhly, zvýrazňovače nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, druhy sportů a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Ratatouille, Frozen, Madagaskar, Včelka Mája a Marvel Rocket. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: psi, raketa, plachetnice, miminko a nebo loď. Nechť vám omalovánka s Samuel 9 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů