Nejoblíbenější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka samuel 9 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem Samuel 9 k vybarvování pro nejmenší. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, dětské obrázky, zdarma, Samuel 9, ke stažení, k vybarvení, elektronické omalovánky, domalovánky, Bible a křesťanství, obrázek, ke stáhnutí, pro děti, omalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Samuel 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, akrylové barvy, pastelky, vodové barvy nebo také křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku Samuel 9 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Samuel 9 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, akrylové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, jídla a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířátka případně různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Bořek stavitel, Avatar, Plamínek a čtyřkoláci a nebo IronMan. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro slečny které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, astronaut, raketa a Popeláři. Věříme, že se vám obrázek Samuel 9 bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů