Top obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka samuel 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Samuel 9 k vybarvení pro nejmenší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, online, obrázek, zdarma, k vytisknutí, Samuel 9, ke stažení, k vybarvení, Bible a křesťanství, obrázky, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 9 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Samuel 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, uhlíky, fixky a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky fakt mnoho Omalovánku Samuel 9 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Samuel 9 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pera, olejové pastely a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bezzubka, Šmoulové, Ferda mravenec, panenka Winx anebo Batman. Je ale problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, miminko, lokomotiva, plachetnice nebo též traktor. Věříme, že se vám obrázek Samuel 9 bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů