Top omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka samuel 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem Samuel 9 k vybarvování pro naše zlatíčka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, k tisku, zdarma, Samuel 9, obrázky, obrázek, ke stažení, Bible a křesťanství, pro děti, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, olejové pastely, temperové barvy nebo také křídy. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Samuel 9 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Samuel 9 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelové tužky, akrylové barvy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, kytky a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivé druhy rostlin a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Flintstoneovi, Spongebob, Bořek stavitel, Mašinka Tomáš nebo Trollové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, netopýr, čert, drak a nebo miminko. Ať si vaše dítě užije omalovánku Samuel 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů