Výběr omalovánek


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka samuel 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Samuel 9 k vybarvování pro malá děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, obrázek, Bible a křesťanství, zdarma, pro děti, ke stažení, Samuel 9, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 9 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Samuel 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, křídy, pastelky, uhly a olejové pastely. Možností je dnes pro předškolní děti k dispozici ohromující množství. Obrázek Samuel 9 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Samuel 9 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. tužky, křídy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, sporty, druhy jídel a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jídla nebo také zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Zootropolis, Teletubbies, Kocour Garfield, Na vlásku či Křemílek a Vochomůrka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: psi, vláček, princezna, lokomotiva nebo astronaut. Ať si vaše dítko užije malování Samuel 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů