Nejlepší


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka samuel 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Samuel 9 k omalování pro menší i větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Samuel 9, Bible a křesťanství, k tisku, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 9 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Samuel 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, uhly, temperové barvy nebo také tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Samuel 9 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 9 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, akrylové barvy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, zvířata a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, rostliny nebo též písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Zvonilka, Ratatouille, Mickey mouse, Kung Fu Panda či Méďa Béďa. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, kočka, astronaut, traktor a princezna a princ. Nechť omalovánka s Samuel 9 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů