Výběr omalovánek


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka samuel 9 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem Samuel 9 k obarvování pro větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, vymalovánky, k vytištění, obrázky, ke stažení, domalovánky, omalovánky, k tisku, online, k vybarvení, ke stáhnutí, Samuel 9, obrázek, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 9 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, uhlíky, temperové barvy případně zvýrazňovače. Možností je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Samuel 9 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Samuel 9 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například umělecké tužky, pastelové tužky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různé sporty nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Prasátko peppa, Včelka Mája, Rexík a Krtek. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, loď, hasiči, princezna a princ nebo draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Samuel 9.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů