Doporučujeme


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka samuel 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Samuel 9 k vybarvení pro školáky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k tisku, online, pro děti, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, zdarma, Bible a křesťanství, k vytištění, Samuel 9

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Samuel 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, křídy, akrylové barvy či zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Obrázek Samuel 9 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Samuel 9 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, umělecké tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, hudební nástroje nebo také zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Mimoni, Spiderman, Shimmer a Shine, Plants vs. Zombies a Harley Quinn. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: plachetnice, princezna, astronaut, Santa Klaus nebo drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Samuel 9 líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů