Výběr omalovánek


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem písmeno N k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno N je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, ke stažení, Znaky, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, online, Písmeno N, zdarma, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno N k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem nem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, uhlíky, tempery a nebo pera. Možností je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno N lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s písmenem nem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, fixky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, zvířata a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Krtek, Lego příběh, Scooby Doo, Marvel Rocket a Pocahontas. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, psi, auta a netopýr. Užijte si omalovánku písmena nu, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů