Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem písmeno N k vybarvování pro ženy. Omalovánka písmeno N je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, Znaky, obrázky, zadarmo, obrázek, k vytištění, elektronické omalovánky, dětské obrázky, online, pro děti, Písmeno N, domalovánky, k vytisknutí, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno N k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem nem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhlíky, voskovky, olejové pastely a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno N lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmenem nem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tempery, uhlíky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, sporty a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, květiny a nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Kung Fu Panda, Pocahontas, Avatar a Duhová nevěsta. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, netopýr, čert, lokomotiva s vagónky nebo také Santa Klaus. Ať omalovánka písmeno N přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů