Nejstahovanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem písmeno N k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka písmeno N je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Písmeno N, obrázky, k vytištění, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, online, Znaky, k tisku, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno N k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmenem nem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek písmeno N lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem nem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy jídel a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gumídci, Kačer Donald, Hot Wheels, Indiana Jones nebo též Bugs Bunny. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, princezna, liška, vláček nebo také astronaut. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka písmena nu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů