Nej obrázky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka písmeno N k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná písmeno N ke kreslení pro starší děti. Omalovánka písmeno N je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, domalovánky, omalovánky, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení, dětské obrázky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno N k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem nem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, pastelové tužky, olejové pastely a tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno N lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem nem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, peníze a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. tempery, pastelky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, kytky nebo též lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Ninjago, Fortnite, Kouzelná beruška a černý kocour, Želvy Ninja a nebo Doba ledová. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: vláček, princezna a princ, traktor, lokomotiva s vagónky a Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmenem nem líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů