Nejlepší


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem písmeno N k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno N je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, Znaky, k vytištění, pro děti, k tisku, k vybarvení, online, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, zdarma, Písmeno N

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno N k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s písmenem nem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, pastelové tužky, tužky nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek písmeno N lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem nem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například temperové barvy, pastelky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Minecraft, Bugs Bunny, Angelína balerína, Bořek stavitel nebo Krteček. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: vláček, netopýr, lokomotiva, liška a piráti. Ať vám omalovánka písmeno N přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů