Nejoblíbenější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená písmeno N k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka písmeno N je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, online, obrázky, Písmeno N, obrázek, k vytištění, pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno N k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem nem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, olejové pastely, temperové barvy, grafitové tužky případně umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno N lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s písmenem nem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, olejové pastely a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Alf, Kung Fu Panda, Želvy Ninja, Zootropolis nebo Monster High. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, liška, auta, netopýr a kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem nem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů