Top omalovánky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem písmeno N k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka písmeno N je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, pro děti, Znaky, Písmeno N, obrázek, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, online, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno N k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmenem nem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, uhly, temperové barvy a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno N lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s písmenem nem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač či elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například křídy, olejové pastely a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, hudební nástroje, lidské profese a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Lion King, Asterix a Obelix, Anna a Elsa, Bob a Bobek či Fortnite. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, pes, traktor, slon a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování písmena nu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů