Nejstahovanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem písmeno N k omalování pro prcky. Omalovánka písmeno N je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, elektronické omalovánky, obrázky, ke stáhnutí, online, domalovánky, omalovánka, pro děti, Znaky, dětské obrázky, ke stažení, zdarma, omalovánky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno N k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem nem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, fixy, pera a nebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Obrázek písmeno N lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem nem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba tempery, olejové pastely či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, sporty a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Tučňáci z Madagaskaru, Angelína balerína, Doba ledová nebo Frozen. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které tady máme ke stažení jsou: netopýr, slon, princezna, draci a mašinka. Nechť vám omalovánka s písmenem nem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů