Top omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem písmeno N k vybarvování pro naše milé prcky. Omalovánka písmeno N je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, Písmeno N, Znaky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, obrázek, k tisku, k vytištění, obrázky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno N k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmenem nem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, akrylové barvy, temperové barvy, pastelové tužky anebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno N lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem nem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. pera, akrylové barvy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, čísla a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, květiny nebo též rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Shrek, Barbie, Krteček, Křemílek a Vochomůrka a Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, čert, lokomotiva, plachetnice a miminko. Věříme, že se vám obrázek písmena nu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů