Nej pět


Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Španěl zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Španěl ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka Španěl je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Španěl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Španěl - A5            Omalovánka - Španěl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Španěl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, zdarma, obrázky, Španěl, k tisku, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Španěl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Španělem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, křídy, pastelky, uhly nebo též voskovky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Španěl lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Španělem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. tužky, křídy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, písmenka a pochopitelně i Španěl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, jídla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Pocahontas, Mickey mouse, Adiboo, Frozen případně Hledá se Dory. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, Santa Klaus, auta, netopýr nebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek Španělu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů