Nej omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Španěl k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Španěl k obarvování pro větší děti. Omalovánka Španěl je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Španěl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Španěl - A5            Omalovánka - Španěl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Španěl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, online, obrázky, ke stáhnutí, zdarma, Zvířata, pro děti, domalovánky, zadarmo, Španěl, dětské obrázky, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Španěl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Španělem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, voskovky, umělecké tužky, temperové barvy anebo uhlíky. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Španěl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Španělem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, zrak dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pera, voskovky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, jídla, rostliny a pochopitelně i Španěl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, kytky a písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Medvědí bratři, 101 dalmatinů, Toy Story, Bob a Bobek případně Minecraft. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme k uložení jsou: auta, traktor, liška, lokomotiva s vagónky či hasiči. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Španělem líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů