Výběr obrázků


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Španěl zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná Španěl k obarvení pro tatínky. Omalovánka Španěl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Španěl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Španěl - A5            Omalovánka - Španěl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Španěl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, obrázek, Zvířata, k vybarvení, Španěl, k vytisknutí, obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Španěl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Španělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, pastelové tužky, voskovky a nebo fixky. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Španěl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Španělem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, propisovací tužky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i Španěl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy sportů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Angry birds, Šmoulové, Méďa Béďa, Astroboy nebo Ferda mravenec. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, mašinka, Popeláři, piráti nebo též plachetnice. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Španěl.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů