Doporučujeme


Obrázek s elfem k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Španěl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Španěl k vybarvování pro dospělé. Omalovánka Španěl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Španěl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Španěl - A5            Omalovánka - Španěl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Španěl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, obrázek, pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, dětské obrázky, Španěl, k vybarvení, omalovánka, k vytisknutí, k tisku, omalovánky, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Španěl k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Španělem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, uhlíky, voskové tužky a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici široká škála. Obrázek Španěl lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Španělem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba propisovací tužky, uhly či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, kytky, lidské profese a pochopitelně i Španěl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy sportů a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Hledá se Nemo, Příběh hraček, panenka Winx nebo Prasátko peppa. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, auta, traktor, dinosauři a psi. Ať omalovánka Španěl přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů