Nej pět


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Španěl zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná Španěl k omalování pro děti. Omalovánka Španěl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Španěl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Španěl - A5            Omalovánka - Španěl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Španěl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, zdarma, online, Španěl, Zvířata, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Španěl k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Španělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, voskové tužky, uhlíky nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici široká škála. Obrázek Španěl lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Španělem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. křídy, uhly nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i Španěl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, dopravní prostředky a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Toy Story, Indiana Jones, Hello Kitty, Fifi z Květíkova anebo Křemílek a Vochomůrka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, houby, mašinka, lokomotiva a Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Španěl.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů