Top pět


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Španěl zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Španěl ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Španěl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Španěl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Španěl - A5            Omalovánka - Španěl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Španěl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, k tisku, obrázek, k vytisknutí, Španěl, online, pro děti, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Španěl k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Španělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, tužky, olejové pastely, vodové barvy a zvýrazňovače. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici ohromné množství. Obrázek Španěl lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Španělem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. křídy, tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, sporty a pochopitelně i Španěl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, čísla anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Jak vycvičit draka, Brawl stars, Superman a Mašinka Tomáš. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: auto, Popeláři, auta, plachetnice a raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Španěl.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů