Top obrázky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tank k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem tank k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka tank je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tank - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Tank - A5            Omalovánka - Tank - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tank patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, online, ke stáhnutí, Tank, vymalovánky, k vytisknutí, ke stažení, elektronické omalovánky, pro děti, dětské obrázky, obrázky, zadarmo, k vytištění, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tank k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tankem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, uhlíky, pastelky, pastelové tužky nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku tank lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s tankem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixky, uhlíky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i tank :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, písmena anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, pes Pluto, Indiana Jones, Paw patrol či Simpsonovi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: miminko, kočka, slon, drak a traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tank.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů