Výběr obrázků


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka lístečky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná lístečky k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka lístečky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, zdarma, obrázek, k tisku, pro děti, online, k vybarvení, Lístečky, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lístečky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tempery, uhlíky, pera a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lístečky lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektřinu nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, tempery nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy automobilů a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Myška Minie, Lví král, Pan Včelka, Gormiti nebo též IronMan. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stažení jsou: liška, hasiči, princezna, netopýr nebo také dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lístečky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů