Nejstahovanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lístečky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná lístečky k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka lístečky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, online, Lístečky, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lístečky k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, temperové barvy, pastelové tužky, voskovky a nebo fixy. Možností je dnes pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku lístečky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, čas či peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, temperové barvy nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, květiny a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, písmena a zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Hello Kitty, Duhová nevěsta, Harley Quinn, My little pony či Indiana Jones. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, hasiči, lokomotiva s vagónky, piráti nebo též traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů