Nej obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lístečky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená lístečky k obarvení pro malé caparty. Omalovánka lístečky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, pro děti, k vybarvení, Květiny, k vytištění, obrázek, obrázky, online, Lístečky, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Lístečky k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, křídy, olejové pastely, uhlíky a voskové tužky. Potřeb na malování je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Obrázek lístečky lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, křídy nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, postavy z pohádek a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmena a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Shrek, Kung Fu Panda, Bratz panenky, Myška Minie či Astroboy. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, plachetnice, draci, netopýr nebo také auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů