Nejlepší


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lístečky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem lístečky k obarvení pro učitelky. Omalovánka lístečky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, domalovánky, k vytisknutí, pro děti, k tisku, elektronické omalovánky, zdarma, dětské obrázky, vymalovánky, obrázek, omalovánky, omalovánka, Lístečky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lístečky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, fixy, uhlíky, voskovky či propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku lístečky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ? má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, fixy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, květiny a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, čísla a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Dumbo, Bob a Bobek, Trollové, Kim Possible a Among Us. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, traktor, koně nebo Popeláři. Užijte si omalovánku ?, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů