Výběr omalovánek


Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lístečky k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem lístečky k obarvení pro malé caparty. Omalovánka lístečky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti, dětské obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, zadarmo, Lístečky, Květiny, k tisku, vymalovánky, obrázek, online, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lístečky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, tužky, zvýrazňovače, uhlíky anebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Obrázek lístečky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, pohádkové postavy nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Bakugan, Křemílek a Vochomůrka, Bambi a U nás na farmě. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, koně, netopýr či astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku lístečky.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů