Doporučujeme


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lístečky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená lístečky k omalování pro seniory. Omalovánka lístečky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: elektronické omalovánky, online, Květiny, k vybarvení, pro děti, domalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, zdarma, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lístečky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, umělecké tužky, fixky případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku lístečky lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskové tužky, olejové pastely a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, zaměstnání nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy panenka Winx, Trollové, Astroboy, Asterix a Obelix a Lego friends. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: koně, drak, Santa Klaus, sněhulák či princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek ?.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů