Nej pět


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lístečky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem lístečky k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka lístečky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Lístečky, ke stažení, obrázek, obrázky, zdarma, k vytištění, Květiny, pro děti, k tisku, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lístečky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, fixy, uhly, olejové pastely či tempery. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lístečky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tužky, fixy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, sporty a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata případně různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Harry Potter, Madagaskar, Ninjago, Roblox a nebo Locika. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: drak, houby, lokomotiva s vagónky, miminko nebo též vláček. Ať vám omalovánka lístečky přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů