Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka lístečky k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem lístečky k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka lístečky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, Květiny, ke stažení, k vybarvení, zdarma, pro děti, obrázek, Lístečky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lístečky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, pera, zvýrazňovače a nebo propisovací tužky. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek lístečky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, temperové barvy nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, různé sporty či rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Myška Minie, Pošťák Pat, Hledá se Nemo, Bořek stavitel a Zootropolis. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, plachetnice, mašinka, houby a vláček. Ať si vaše dítě užije obrázek ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů