Nejvyhledávanější


Obrázek jukeboxu

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka smrtka k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem smrtka k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Lidé, k vybarvení, ke stažení, Smrtka, online, k vytištění, k tisku, pro děti, zdarma, k vytisknutí, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Smrtka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s smrtkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, zvýrazňovače, tempery nebo také olejové pastely. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Obrázek smrtka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s smrtkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, vodové barvy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, kytky, zvířátka a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jídla nebo též různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Paw patrol, Doba ledová, Zootropolis anebo princezna Sofie. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, piráti, mašinka, kočka či auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s smrtkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů