Nejlepší


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka smrtka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem smrtka k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Smrtka, Lidé, k tisku, obrázky, pro děti, zdarma, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s smrtkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskovky, voskové tužky, uhly, uhlíky případně zvýrazňovače. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Obrázek smrtka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s smrtkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, voskové tužky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy rostlin nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Požárník Sam, Šmoulové, Pixel art, Hello Kitty anebo Shrek. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, koně, traktor, raketa a piráti. Ať vám omalovánka smrtka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů