Doporučujeme


Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka smrtka zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem smrtka k obarvení pro tatínky. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vytisknutí, k tisku, Lidé, online, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, pro děti, ke stažení, elektronické omalovánky, Smrtka, dětské obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s smrtkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskovky, fixky, uhly anebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku smrtka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s smrtkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různé sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Mickey mouse, Krteček, Asterix a Obelix, Bratz panenky a Stašpytlík. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, lokomotiva, auto, raketa nebo hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem smrtka.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů