Nejvyhledávanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka smrtka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená smrtka k omalování pro malé caparty. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, k vybarvení, obrázek, ke stažení, omalovánky, Lidé, elektronické omalovánky, obrázky, vymalovánky, k tisku, k vytištění, omalovánka, zdarma, ke stáhnutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s smrtkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, fixy, uhlíky, temperové barvy nebo též olejové pastely. Možností je dnes pro školáky k dispozici celá škála. Obrázek smrtka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s smrtkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, fixy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Zvonilka, Méďa Béďa, Pošťák Pat, Frozen a Pocahontas. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, pes, psi, Popeláři případně liška. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka smrtky bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů