Nejstahovanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka smrtka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem smrtka k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, online, obrázek, Smrtka, k vytisknutí, ke stažení, Lidé, k vytištění, zdarma, pro děti, k vybarvení, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s smrtkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskové tužky, olejové pastely, akrylové barvy a umělecké tužky. Možností je pro menší i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku smrtka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s smrtkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixy, voskové tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, druhy sportů a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivá zvířata a nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Power Strangers, Mickey mouse, Spongebob, Příšerky s.r.o. a Teletubbies. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: piráti, auto, Popeláři, čert anebo vláček. Nechť omalovánka s smrtkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů