Doporučujeme


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka smrtka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená smrtka k obarvení pro prcky. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, online, dětské obrázky, k tisku, ke stáhnutí, zdarma, omalovánka, zadarmo, Lidé, vymalovánky, k vybarvení, pro děti, obrázek, elektronické omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s smrtkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, olejové pastely, tužky či pastelky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku smrtka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s smrtkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskové tužky, vodové barvy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, kytky a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Grinch, princezna Sofie, Lví král nebo také Ferda mravenec. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, piráti, auta, princezna nebo loď. Nechť vám omalovánka s smrtkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů