Nej pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka smrtka k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem smrtka k obarvování pro malé děti. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázky, k vytištění, online, obrázek, Lidé, k vytisknutí, Smrtka

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s smrtkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhlíky, pastelové tužky, fixky a nebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky vskutku mnoho. Omalovánku smrtka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s smrtkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, uhlíky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, sporty a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, květiny případně druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Popelka, Spongebob, Avengers, Ninjago anebo Myška Minie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, miminko, kočka, slon a drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s smrtkou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů