Nejhledanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka smrtka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná smrtka ke kreslení pro holky. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, elektronické omalovánky, online, Smrtka, zadarmo, omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Lidé, obrázky, zdarma, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s smrtkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, tempery, temperové barvy, grafitové tužky či tužky. Možností je dnes pro puberťáky opravdu mnoho. Omalovánku smrtka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s smrtkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, tempery anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Zvonilka, Jak vycvičit draka, Brawl stars, My little pony a Trollové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, lokomotiva, princezna, loď nebo astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku smrtky.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů