Výběr obrázků


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka smrtka k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem smrtka k omalování pro chlapečky. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázek, k vytisknutí, Lidé, online, k vybarvení, Smrtka, obrázky, pro děti, ke stažení, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s smrtkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače případně grafitové tužky. Možností je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek smrtka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s smrtkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pera, tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, zaměstnání a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Trollové, Stašpytlík, Furby, Mimoni nebo též Sněhurka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: netopýr, mašinka, pes, lokomotiva a dinosauři. Nechť vám omalovánka s smrtkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů