Doporučené


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka smrtka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem smrtka k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, Lidé, obrázek, Smrtka, ke stažení, k tisku, zdarma, pro děti, k vybarvení, online, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s smrtkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, grafitové tužky, křídy anebo tužky. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici celá škála. Obrázek smrtka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s smrtkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, uhly případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Madagaskar, Pinocchio, Astroboy, Pan Včelka a Ferda mravenec. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: loď, Popeláři, raketa, vláček či houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku smrtka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů