Nejstahovanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka smrtka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem smrtka k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, obrázky, Smrtka, pro děti, Lidé, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Smrtka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s smrtkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, tužky, voskovky, křídy nebo též uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku smrtka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s smrtkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tempery, tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jídla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zaměstnání lidí a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Příběh hraček, Gumídci, Hello Kitty, Kniha džunglí anebo Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, princezna, auta, raketa nebo Popeláři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou smrtka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů