Top omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka herkules k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná herkules ke kreslení pro malé caparty. Hérkules, označovaný též jako Héraklés, je jednou z nejznámějších postav antické mytologie. Sochu Héraklése si můžete vybarvit v této pěkné omalovánce. Omalovánka herkules je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Herkules - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Herkules - A5            Omalovánka - Herkules - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Herkules patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Lidé, pro děti, k vytištění, k vybarvení, Herkules, k tisku, ke stažení, online, obrázky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Herkules k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s herkulesem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, tempery, pastelové tužky, uhlíky nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek herkules lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s herkulesem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, tempery a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, zvířátka a pochopitelně i herkules :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla případně jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mimoni, Harry Potter, Superman, Power Strangers nebo také Paw patrol. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, loď, princezna, draci a nebo liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku herkules.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů