Doporučené


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka herkules k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem herkules k obarvování pro malé ratolesti. Hérkules, označovaný též jako Héraklés, je jednou z nejznámějších postav antické mytologie. Sochu Héraklése si můžete vybarvit v této pěkné omalovánce. Omalovánka herkules je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Herkules - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Herkules - A5            Omalovánka - Herkules - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Herkules patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Herkules, k tisku, zdarma, obrázek, obrázky, pro děti, Lidé, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Herkules k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s herkulesem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, temperové barvy, vodové barvy, grafitové tužky anebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku herkules lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s herkulesem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba propisovací tužky, temperové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, rostliny a pochopitelně i herkules :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin nebo také jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Krteček, Kocour Garfield, Spongebob, Bambi nebo Flintstoneovi. Je však těžké je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: auta, princezna a princ, drak, hasiči či miminko. Ať vám omalovánka herkules přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů