Doporučujeme


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka herkules k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem herkules k obarvování pro malá děcka. Hérkules, označovaný též jako Héraklés, je jednou z nejznámějších postav antické mytologie. Sochu Héraklése si můžete vybarvit v této pěkné omalovánce. Omalovánka herkules je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Herkules - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Herkules - A5            Omalovánka - Herkules - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Herkules patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, pro děti, Lidé, obrázky, zdarma, online, Herkules, ke stažení, obrázek, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Herkules k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s herkulesem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, temperové barvy, tužky nebo též voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku herkules lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s herkulesem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, uhlíky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, sporty a pochopitelně i herkules :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různá zvířata a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Simpsonovi, Batman, Jak vycvičit draka anebo Lví král. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, lokomotiva s vagónky, astronaut, houby a nebo vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s herkulesem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů