Výběr omalovánek


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka herkules k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem herkules k vybarvení pro nejmenší děti. Hérkules, označovaný též jako Héraklés, je jednou z nejznámějších postav antické mytologie. Sochu Héraklése si můžete vybarvit v této pěkné omalovánce. Omalovánka herkules je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Herkules - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Herkules - A5            Omalovánka - Herkules - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Herkules patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, Lidé, obrázky, k vybarvení, k vytištění, obrázek, ke stažení, Herkules, zdarma, online, k vytisknutí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Herkules k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s herkulesem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, propisovací tužky, pastelové tužky, fixy a pera. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek herkules lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s herkulesem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, propisovací tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, čísla, dopravní prostředky a pochopitelně i herkules :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, různá zvířátka a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Hot Wheels, Plants vs. Zombies, Hannah Montana, Myška Minie anebo Šmoulové. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, draci, koně, princezna nebo také piráti. Ať omalovánka herkules přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů