Nejlepší


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka herkules k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná herkules k obarvování pro nejmenší děti. Hérkules, označovaný též jako Héraklés, je jednou z nejznámějších postav antické mytologie. Sochu Héraklése si můžete vybarvit v této pěkné omalovánce. Omalovánka herkules je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Herkules - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Herkules - A5            Omalovánka - Herkules - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Herkules patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, online, obrázky, k vytištění, Lidé, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázek, Herkules, k vybarvení, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Herkules k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s herkulesem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelky, temperové barvy, pastelové tužky nebo též tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku herkules lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s herkulesem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pera, pastelky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířátka, květiny a pochopitelně i herkules :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různá zvířátka anebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy IronMan, Křemílek a Vochomůrka, Plants vs. Zombies, Kamarád Timmy a Zvonilka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: kočka, lokomotiva, plachetnice, auta případně Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem herkules.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů