Výběr obrázků


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka herkules zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem herkules k obarvování pro školáky. Hérkules, označovaný též jako Héraklés, je jednou z nejznámějších postav antické mytologie. Sochu Héraklése si můžete vybarvit v této pěkné omalovánce. Omalovánka herkules je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Herkules - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Herkules - A5            Omalovánka - Herkules - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Herkules patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, vymalovánky, k vybarvení, pro děti, zadarmo, dětské obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, Lidé, k tisku, elektronické omalovánky, Herkules, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Herkules k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s herkulesem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, uhly, akrylové barvy, temperové barvy či pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku herkules lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s herkulesem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhlíky, uhly případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i herkules :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Astroboy, Červená Karkulka, Rio, Simpsonovi a nebo Bořek stavitel. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, houby, plachetnice, princezna a princ a princezna. Věříme, že se vám obrázek herkulesu bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů