Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Omalovánka tenistky

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka herkules k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem herkules ke kreslení pro naše zlatíčka. Hérkules, označovaný též jako Héraklés, je jednou z nejznámějších postav antické mytologie. Sochu Héraklése si můžete vybarvit v této pěkné omalovánce. Omalovánka herkules je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Herkules - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Herkules - A5            Omalovánka - Herkules - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Herkules patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, online, vymalovánky, Herkules, k vybarvení, k tisku, obrázek, ke stažení, zdarma, omalovánky, zadarmo, Lidé, obrázky, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Herkules k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s herkulesem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskové tužky, pera, tužky a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Obrázek herkules lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s herkulesem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, voskové tužky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i herkules :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, písmenka nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Aladin, Zootropolis, Pat a Mat, panenka Winx a Avatar. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, miminko, princezna a princ, čert a nebo koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s herkulesem.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů