Nejoblíbenější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koleje zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená koleje k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka koleje je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koleje - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Koleje - A5            Omalovánka - Koleje - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koleje patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, zdarma, k tisku, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Koleje, Dopravní prostředky, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koleje k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kolejí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, akrylové barvy, pastelky, pera nebo též olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku koleje lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kolejí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, akrylové barvy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i koleji :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, jednotlivá zvířata či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pixel art, Bob a Bobek, Medvídek Pú, Brawl stars a princezna Sofie. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, mašinka, kočka, koně nebo auta. Užijte si omalovánku koleje, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů