Top obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koleje zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem koleje k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka koleje je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koleje - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Koleje - A5            Omalovánka - Koleje - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koleje patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, Koleje, k vybarvení, ke stažení, zdarma, obrázek, k vytištění, online, Dopravní prostředky, pro děti, obrázky, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koleje k vytištění pro děti

Omalovánka s kolejí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, olejové pastely, uhlíky a fixky. Potřeb na malování je pro kluky a holky fakt mnoho Obrázek koleje lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kolejí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pera, pastelové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i koleji :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zvířátka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Ratatouille, Krtek, Astroboy, Bambi nebo také Indiana Jones. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, liška, auta, raketa nebo též piráti. Věříme, že se vám obrázek koleje bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů