Nej omalovánky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koleje zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná koleje k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka koleje je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koleje - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koleje - A5            Omalovánka - Koleje - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koleje patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytištění, k tisku, obrázek, Dopravní prostředky, k vytisknutí, zdarma, obrázky, pro děti, ke stažení, Koleje

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koleje k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kolejí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, olejové pastely, zvýrazňovače nebo pastelky. Možností je pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek koleje lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kolejí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, umělecké tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy jídel, jídla a pochopitelně i koleji :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy ptáků nebo též písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Spongebob, Alf, Jak vycvičit draka, Požárník Sam případně Rumcajs. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: princezna, auta, lokomotiva, psi a nebo piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kolejí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů