Top obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka koleje zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem koleje k omalování pro chlapce. Omalovánka koleje je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koleje - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koleje - A5            Omalovánka - Koleje - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koleje patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, omalovánky, zdarma, k vybarvení, obrázek, zadarmo, online, omalovánka, ke stáhnutí, obrázky, k tisku, vymalovánky, Dopravní prostředky, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koleje k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolejí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhlíky, tempery, uhly a vodové barvy. Možností je dnes pro nejmenší vskutku mnoho. Obrázek koleje lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kolejí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, uhlíky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i koleji :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pinocchio, Myška Minie, Medvídek Pú, Zootropolis a Spiderman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: kočka, slon, auto, princezna či mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku koleje.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů