Nejstahovanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem raketoplán ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, online, k tisku, Vesmír, zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázek, k vytisknutí, Raketoplán, obrázky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s raketoplánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, pastelové tužky, fixky anebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku raketoplán lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s raketoplánem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, uhlíky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, pohádkové postavy případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Budulínek, Pan Včelka, Peter Pan, Tlapková patrola nebo též Pošťák Pat. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, kočka, loď, hasiči a dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s raketoplánem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů