Výběr omalovánek


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem raketoplán k vybarvování pro naše ratolesti. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, Vesmír, online, k vybarvení, zdarma, obrázky, k vytištění, Raketoplán

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s raketoplánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, akrylové barvy, pastelové tužky, tužky či tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku raketoplán lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s raketoplánem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zvířata anebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Roblox, Červená Karkulka, Peter Pan, Příběh hraček a Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, sněhulák, Popeláři, miminko nebo též vláček. Užijte si omalovánku raketoplánu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů