Doporučené


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketoplán k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná raketoplán k obarvení pro holky. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Raketoplán, ke stažení, pro děti, obrázek, elektronické omalovánky, Vesmír, zdarma, k vytištění, zadarmo, vymalovánky, omalovánky, k vybarvení, k tisku, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Raketoplán k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s raketoplánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, akrylové barvy, temperové barvy a nebo uhly. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici široká škála. Obrázek raketoplán lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s raketoplánem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelky, zvýrazňovače a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, lidské profese, sporty a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, zvířata nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Anna a Elsa, Spongebob, IronMan, Bakugan anebo Bugs Bunny. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, čert, kočka, sněhulák případně loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem raketoplán.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů