Doporučené


Obrázek slepice k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketoplán k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka označená raketoplán k obarvení pro nejmenší děcka. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, domalovánky, omalovánky, ke stažení, k vytištění, Vesmír, obrázek, omalovánka, obrázky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Raketoplán k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s raketoplánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, voskové tužky, propisovací tužky a temperové barvy. Možností je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku raketoplán lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s raketoplánem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, tempery případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů a zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kráska a zvíře, Lion King, My little pony, Spongebob či Bezzubka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, Santa Klaus, psi, dinosauři nebo také slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou raketoplán.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů