Doporučujeme


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená raketoplán k obarvování pro holku i kluka. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Vesmír, ke stažení, k vytištění, obrázek, k vybarvení, online, k tisku, Raketoplán, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Raketoplán k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s raketoplánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, pastelky, vodové barvy a nebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek raketoplán lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s raketoplánem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelové tužky, pera a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, různá zvířata a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, písmena a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Doba ledová, Ledové království, Lion King, Spongebob nebo Lego příběh. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, raketa, čert, vláček případně drak. Nechť vám omalovánka s raketoplánem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů