Nej obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená raketoplán k omalování pro menší i větší děti. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, obrázek, obrázky, online, k vybarvení, zdarma, Vesmír, Raketoplán, pro děti, k vytištění, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Raketoplán k vytištění pro děti

Omalovánka s raketoplánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixy, akrylové barvy, fixky případně křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce fakt mnoho Obrázek raketoplán lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s raketoplánem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, dětské oči či elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, pohádkové postavy a nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Království lesních strážců, Tom a Jerry, Simpsonovi či Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, auto, kočka nebo také miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem raketoplán.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů