Nejvyhledávanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná raketoplán ke kreslení pro předškoláky. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, online, Vesmír, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Raketoplán, ke stažení, pro děti, zdarma, obrázky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s raketoplánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, uhlíky, temperové barvy či pastelky. Možností je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek raketoplán lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s raketoplánem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, propisovací tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, různé sporty a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bezzubka, Shrek, Tlapková patrola, My little pony a Peter Pan. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: liška, lokomotiva s vagónky, auto, vláček anebo traktor. Ať vám omalovánka raketoplán přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů