Top obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená raketoplán ke kreslení pro slečny. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, domalovánky, obrázky, ke stáhnutí, vymalovánky, pro děti, dětské obrázky, Vesmír, obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s raketoplánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, křídy, akrylové barvy, tempery nebo také fixky. Možností je dnes pro kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek raketoplán lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s raketoplánem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tužky, křídy nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, pohádkové postavy a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, lidské profese a nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Gumídci, Shrek, Tlapková patrola, Avatar či Littlest Pet Shop. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, slon, mašinka, auta nebo též netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s raketoplánem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů