Výběr obrázků


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná raketoplán k obarvování pro malé caparty. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vytištění, online, Vesmír, Raketoplán, obrázky, k tisku, ke stažení, pro děti, k vybarvení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s raketoplánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, grafitové tužky, uhly a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Obrázek raketoplán lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s raketoplánem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, elektřinu anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, zvýrazňovače a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, písmena, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, kytky nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Anna a Elsa, Lion King, Krteček anebo Krtek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, dinosauři, plachetnice, auta případně sněhulák. Věříme, že se vám obrázek raketoplánu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů