Nejlepší


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná raketoplán ke kreslení pro ženy. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, online, Vesmír, Raketoplán, k vytisknutí, pro děti, k tisku, k vytištění, obrázky, ke stažení, zdarma, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s raketoplánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, olejové pastely, pera nebo také voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici ohromné množství. Obrázek raketoplán lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s raketoplánem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, uhly a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, zvířátka a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, druhy ptáků anebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Princezna a žabák, Teletubbies, Kouzelná beruška a černý kocour, Harry Potter a Bakugan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, sněhulák, piráti, drak či princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku raketoplánu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů