Top omalovánky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená raketoplán ke kreslení pro předškoláky. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázek, pro děti, obrázky, Vesmír, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, Raketoplán

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s raketoplánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, temperové barvy, tužky, umělecké tužky případně tempery. Možností je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek raketoplán lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s raketoplánem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhlíky, temperové barvy a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy ptáků a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Ratatouille, Mašinka Tomáš, Frozen anebo Zvonilka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, miminko, psi, draci a houby. Užijte si omalovánku raketoplánu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů