Top obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka raketoplán zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná raketoplán k obarvení pro předškolní děti. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, elektronické omalovánky, obrázek, dětské obrázky, vymalovánky, k tisku, Raketoplán, zadarmo, omalovánka, online, pro děti, zdarma, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s raketoplánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pera, tužky, propisovací tužky nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku raketoplán lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s raketoplánem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. olejové pastely, pera a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, čísla nebo také kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Blesk McQueen, U nás na farmě, Princezna a žabák, Méďa Béďa a nebo Kamarád Timmy. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: astronaut, Popeláři, psi, princezna a princ anebo netopýr. Užijte si omalovánku raketoplánu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů