Doporučené


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slepice k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka ozdoba k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem ozdoba ke kreslení pro děti. Abstraktní znak - ornament - ideální antistresová omalovánka pro dospělé. Omalovánka ozdoba je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ozdoba - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ozdoba - A5            Omalovánka - Ozdoba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ozdoba patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Ostatní, online, Ozdoba, ke stažení, k tisku, obrázky, zdarma, pro děti, k vybarvení, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Ozdoba k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ozdobou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, voskové tužky, pastelky a uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek ozdoba lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s ozdobou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskovky, vodové barvy nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, sporty a pochopitelně i ozdobu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka či lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Angry birds, Batman, Spiderman a nebo Paw patrol. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, sněhulák, drak a astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ozdoba.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů