Nejhledanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ozdoba k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem ozdoba k obarvení pro malé ratolesti. Abstraktní znak - ornament - ideální antistresová omalovánka pro dospělé. Omalovánka ozdoba je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ozdoba - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ozdoba - A5            Omalovánka - Ozdoba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ozdoba patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Ostatní, obrázek, online, k vybarvení, ke stažení, k tisku, Ozdoba, obrázky, zdarma, pro děti, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Ozdoba k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ozdobou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, křídy, vodové barvy, temperové barvy a voskové tužky. Potřeb na malování je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku ozdoba lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ozdobou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii případně peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhlíky, křídy či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i ozdobu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, IronMan, Locika, Sněhurka případně Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, auto, Popeláři, lokomotiva a kočka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ozdobou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů