Doporučujeme


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ozdoba zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená ozdoba k vybarvování pro malé děti. Abstraktní znak - ornament - ideální antistresová omalovánka pro dospělé. Omalovánka ozdoba je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ozdoba - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ozdoba - A5            Omalovánka - Ozdoba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ozdoba patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, omalovánky, Ostatní, zdarma, obrázek, dětské obrázky, Ozdoba, k vybarvení, elektronické omalovánky, online, omalovánka, k vytisknutí, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Ozdoba k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s ozdobou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, olejové pastely, akrylové barvy, grafitové tužky či voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku ozdoba lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ozdobou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, olejové pastely nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, zvířata a pochopitelně i ozdobu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, jednotlivá zvířata a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Včelka Mája, Dumbo, Superman, Jak vycvičit draka případně Princezna Leonora. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, Santa Klaus, koně, princezna nebo též houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou ozdoba.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů