Nej obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka houby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Houby ke kreslení pro větší děti. Omalovánka Houby je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Houby - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Houby - A5            Omalovánka - Houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Houby patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, ke stažení, Houby, obrázek, k tisku, obrázky, k vybarvení, Ostatní, k vytisknutí, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Houby k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s houbách je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky, pera nebo fixky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Houby lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s houbách má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, umělecké tužky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i houbám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, kytky či květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Lví král, Včelka Mája, princezna Sofie nebo též Máša a medvěd. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: čert, sněhulák, auto, netopýr a traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou houby.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů