Nejstahovanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka houby k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Houby k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka Houby je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Houby - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Houby - A5            Omalovánka - Houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Houby patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, omalovánky, k vytisknutí, online, k vytištění, elektronické omalovánky, Ostatní, pro děti, obrázek, k tisku, domalovánky, Houby, vymalovánky, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Houby k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s houbách je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, uhlíky, propisovací tužky či pastelové tužky. Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Houby lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s houbách má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, voskovky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jídla, druhy automobilů a pochopitelně i houbám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, květiny nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Šmoulové, Lví král, Power Strangers, panenka Winx a nebo Hledá se Dory. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, psi, netopýr, sněhulák anebo koně. Věříme, že se vám obrázek houby bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů