Nejstahovanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka houby k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem Houby k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka Houby je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Houby - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Houby - A5            Omalovánka - Houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Houby patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, pro děti, Houby, omalovánka, k vytištění, k vybarvení, omalovánky, k vytisknutí, k tisku, online, obrázek, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Ostatní

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Houby k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s houbách je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, tempery, pastelové tužky, vodové barvy nebo pastelky. Potřeb na malování je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Houby lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s houbách má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, tempery či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, písmena, různé sporty a pochopitelně i houbám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Příběh hraček, Princezna Leonora, Bezzubka, Madagaskar případně Lego. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, drak, astronaut, čert nebo též piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Houby.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů