Nejhledanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka houby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Houby k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka Houby je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Houby - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Houby - A5            Omalovánka - Houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Houby patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, online, Ostatní, k vytisknutí, Houby, k tisku, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, pro děti, obrázek, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Houby k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s houbách je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, temperové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky nebo též tužky. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Houby lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s houbách má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například voskové tužky, temperové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i houbám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Ratatouille, Scooby Doo, Bezzubka či Pinocchio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, miminko, netopýr, vláček anebo dinosauři. Ať si vaše dítě užije omalovánku houby.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů