Nejstahovanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Mustang k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem Mustang k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka Mustang je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mustang - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mustang - A5            Omalovánka - Mustang - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mustang patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Mustang, zdarma, obrázek, Auta, obrázky, k tisku, k vytištění, ke stažení, online, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mustang k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Mustangem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, fixky, pastelky či zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku Mustang lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Mustangem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba umělecké tužky, olejové pastely anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Mustang :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, hudební nástroje a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Mickey mouse, Avatar, Anna a Elsa, pes Pluto a Bambi. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, loď, lokomotiva, houby a nebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Mustang.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů