Doporučené


ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Mustang k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná Mustang k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka Mustang je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mustang - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Mustang - A5            Omalovánka - Mustang - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mustang patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, k tisku, ke stáhnutí, omalovánka, zdarma, k vytištění, online, Mustang, vymalovánky, k vybarvení, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení, dětské obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mustang k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Mustangem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, grafitové tužky, voskovky, fixky a olejové pastely. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Mustang lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Mustangem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, grafitové tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy sportů, čísla a pochopitelně i Mustang :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, druhy jídel či písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Sněhurka, Včelka Mája, Kačer Donald, Pokémon anebo Pan Včelka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, slon, kočka, hasiči případně loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Mustang.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů