Doporučujeme


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka vrtulníček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená vrtulníček k vybarvení pro malé děti. Omalovánka vrtulníček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vrtulníček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vrtulníček - A5            Omalovánka - Vrtulníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrtulníček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, k vybarvení, Vrtulníček, domalovánky, ke stažení, Dopravní prostředky, online, ke stáhnutí, k tisku, vymalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vrtulníček k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vrtulníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixky, zvýrazňovače, temperové barvy anebo pera. Malovacích potřeb je pro kluky k dispozici celá škála. Omalovánku vrtulníček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s vrtulníčkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, fixky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i vrtulníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy sportů a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Kim Possible, Lego, Locika, Červená Karkulka nebo také Budulínek. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, netopýr, auta, Popeláři případně dinosauři. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka vrtulníčku bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů