Nejhledanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka vrtulníček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem vrtulníček k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka vrtulníček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vrtulníček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vrtulníček - A5            Omalovánka - Vrtulníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrtulníček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, online, Vrtulníček, ke stažení, obrázek, pro děti, Dopravní prostředky, zdarma, k vytištění, k vybarvení, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vrtulníček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vrtulníčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, fixy, fixky a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku vrtulníček lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s vrtulníčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i vrtulníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Rumcajs, Kamarád Timmy, Gumídci případně Superman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, koně, piráti, auto a houby. Užijte si omalovánku vrtulníčku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů