Nejvyhledávanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vrtulníček zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná vrtulníček k obarvení pro malá děcka. Omalovánka vrtulníček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vrtulníček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Vrtulníček - A5            Omalovánka - Vrtulníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrtulníček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, ke stáhnutí, omalovánky, obrázek, dětské obrázky, zdarma, k vytisknutí, Dopravní prostředky, domalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo, Vrtulníček, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Vrtulníček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s vrtulníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, temperové barvy, fixky a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku vrtulníček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s vrtulníčkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskovky, grafitové tužky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i vrtulníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata a nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Superman, Myška Minie, Elena z Avaloru, Action man nebo princezna Sofie. Je však velmi problematické je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, plachetnice, drak, pes nebo také astronaut. Věříme, že se vám obrázek vrtulníčku bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů