Nej obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vrtulníček k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem vrtulníček ke kreslení pro malé děti. Omalovánka vrtulníček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vrtulníček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Vrtulníček - A5            Omalovánka - Vrtulníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrtulníček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Vrtulníček, obrázek, k vybarvení, obrázky, online, pro děti, ke stažení, k vytištění, Dopravní prostředky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vrtulníček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vrtulníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, zvýrazňovače, tužky, křídy či tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku vrtulníček lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vrtulníčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, zvýrazňovače nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i vrtulníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Harry Potter, Fortnite, Zvonilka, Kocour Garfield a nebo Kačer Donald. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: čert, plachetnice, auta, princezna a princ nebo též astronaut. Užijte si omalovánku vrtulníčku, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů