Doporučujeme


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka vrtulníček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná vrtulníček k omalování pro kluky i holky. Omalovánka vrtulníček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Vrtulníček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vrtulníček - A5            Omalovánka - Vrtulníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrtulníček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, pro děti, ke stažení, Dopravní prostředky, obrázek, Vrtulníček, obrázky, zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vrtulníček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vrtulníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, akrylové barvy, křídy či uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek vrtulníček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vrtulníčkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pera, propisovací tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, zvířátka a pochopitelně i vrtulníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé kytky případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Pat a Mat, Bob a Bobek, Spiderman, Peter Pan anebo Hledá se Nemo. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, traktor, sněhulák, auta a nebo princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vrtulníček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů