Top obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka písmeno U k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Písmeno U k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka Písmeno U je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno U - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno U - A5            Omalovánka - Písmeno U - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno U patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, pro děti, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánky, zadarmo, zdarma, ke stažení, k vytištění, k tisku, online, ke stáhnutí, obrázek, elektronické omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno U k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Písmeno U je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pera, umělecké tužky, křídy či zvýrazňovače. Možností je dnes pro holčičky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Písmeno U lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Písmeno U má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, peněženku nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pera nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i Písmeno U :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, lidské profese případně zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Zvonilka, Červená Karkulka, Želvy Ninja, Budulínek nebo Adiboo. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stažení jsou: vláček, pes, lokomotiva s vagónky, dinosauři anebo raketa. Nechť vám omalovánka s Písmeno U přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů