Top omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka písmeno U k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená Písmeno U k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka Písmeno U je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno U - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno U - A5            Omalovánka - Písmeno U - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno U patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, Znaky, ke stažení, obrázek, zdarma, k vytisknutí, k tisku, pro děti, obrázky, online, Písmeno U

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno U k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Písmeno U je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, pastelky, olejové pastely, temperové barvy anebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Obrázek Písmeno U lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Písmeno U má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, pastelky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i Písmeno U :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zvířata či kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Zootropolis, princezna Sofie, Lego příběh, Požárník Sam případně panenka Winx. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, miminko, princezna a princ, lokomotiva nebo též mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Písmeno U.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů