Nejvyhledávanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno U k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Písmeno U ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka Písmeno U je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno U - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Písmeno U - A5            Omalovánka - Písmeno U - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno U patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, Znaky, zdarma, online, obrázky, obrázek, Písmeno U, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno U k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Písmeno U je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, fixy, temperové barvy, akrylové barvy případně vodové barvy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku Písmeno U lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Písmeno U má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peníze nebo také čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhly, fixy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i Písmeno U :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jídla a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Superman, Lion King, Lví král, Spongebob nebo také Ninjago. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, čert, lokomotiva s vagónky, miminko nebo draci. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Písmeno U.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů