Nejhledanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno U k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Písmeno U k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka Písmeno U je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno U - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno U - A5            Omalovánka - Písmeno U - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno U patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, online, Písmeno U, k tisku, pro děti, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, ke stažení, Znaky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno U k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Písmeno U je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tužky, uhly, voskové tužky anebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Písmeno U lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Písmeno U má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i Písmeno U :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy jídel nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Anna a Elsa, Hot Wheels, Pixel art, Doba ledová a nebo Prasátko peppa. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: vláček, astronaut, auta, raketa nebo traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Písmeno U.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů