Nejstahovanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno U k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem Písmeno U k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka Písmeno U je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno U - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno U - A5            Omalovánka - Písmeno U - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno U patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Písmeno U, zdarma, online, k tisku, obrázek, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vybarvení, Znaky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno U k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Písmeno U je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, tempery, tužky, temperové barvy případně vodové barvy. Možností je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Písmeno U lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Písmeno U má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například olejové pastely, tempery anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířata, druhy jídel a pochopitelně i Písmeno U :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, hudební nástroje a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Fortnite, Gormiti, Hledá se Dory, Anna a Elsa či Gumídci. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: auta, drak, princezna, piráti a pes. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Písmeno U bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů