Nej pět


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka letící pták zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem letící pták k vybarvení pro puberťáky. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánky, online, omalovánka, zadarmo, obrázky, Letící pták, obrázek, zdarma, k vytisknutí, ke stáhnutí, pro děti, domalovánky, k vybarvení, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letící pták k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s letícím ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače a pastelky. Pomůcek na malování je pro tatínky k dispozici ohromné množství. Obrázek letící pták lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s letícím ptákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, různé kytky a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena případně sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Rumcajs, Šmoulové, Hledá se Dory, Pan Včelka nebo také Pošťák Pat. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, princezna, houby, pes anebo Popeláři. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka letícího ptáku bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů