Nejstahovanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená letící pták k obarvení pro holčičky i chlapečky. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, zdarma, k tisku, Letící pták, Ptáci, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Letící pták k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s letícím ptákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhlíky, propisovací tužky, fixy případně tempery. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku letící pták lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s letícím ptákem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například fixky, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí či čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Včelka Mája, Monster high, Locika a Madagaskar. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, netopýr, traktor, astronaut a vláček. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka letícího ptáku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů