Nejlepší


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná letící pták k vybarvení pro učitelky. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, zadarmo, Ptáci, online, vymalovánky, obrázky, k vybarvení, omalovánky, Letící pták, pro děti, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letící pták k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s letícím ptákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, pastelové tužky, křídy či uhlíky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku letící pták lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s letícím ptákem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixy, zvýrazňovače nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, jídla a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, rostliny a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Fifi z Květíkova, Plants vs. Zombies, Princezna a žabák a Ferda mravenec. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, mašinka, drak, miminko a nebo auto. Ať si vaše dítko užije malování letícího ptáku.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů