Nejhledanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená letící pták k obarvování pro malé i větší děti. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vybarvení, online, k vytisknutí, zdarma, Ptáci, ke stažení, Letící pták, obrázky, obrázek, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letící pták k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s letícím ptákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, grafitové tužky, voskovky, tempery nebo též pera. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici celá škála. Omalovánku letící pták lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s letícím ptákem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, grafitové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, zvířata a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různá zvířata a nebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Batman, Kuře Calimero, Lion King, U nás na farmě anebo Pinocchio. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, sněhulák, lokomotiva, kočka a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou letící pták.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů