Nej obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem letící pták k vybarvování pro holku i kluka. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, Ptáci, k vytištění, Letící pták, obrázek, obrázky, online, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, zdarma, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letící pták k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s letícím ptákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, pera, tužky, pastelové tužky případně uhly. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek letící pták lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s letícím ptákem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pastelky, pera a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, lidské profese a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, pohádkové postavy a nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Harry Potter, Bob a Bobek, Ledové království nebo Hannah Montana. Je ale problematické je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, vláček, sněhulák, princezna a princ a raketa. Věříme, že se vám obrázek letícího ptáku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů