Nejvyhledávanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka letící pták zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem letící pták k vybarvování pro malé ratolesti. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, elektronické omalovánky, obrázky, omalovánka, k vytisknutí, dětské obrázky, Ptáci, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, online, vymalovánky, pro děti, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letící pták k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s letícím ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, uhly, fixky nebo tempery. Možností je dnes pro maminky fakt mnoho Omalovánku letící pták lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s letícím ptákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelové tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, písmena a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, hudební nástroje a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Pinocchio, Aladin, Angelína balerína, Kim Possible a Adiboo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auta, koně, auto či astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku letícího ptáku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů