Nejoblíbenější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná letící pták k vybarvování pro malá děcka. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, zdarma, k tisku, online, k vybarvení, Ptáci, pro děti, k vytištění, Letící pták, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letící pták k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s letícím ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, křídy, uhly a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku letící pták lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s letícím ptákem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pera, pastelové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jídla či sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Asterix a Obelix, Marvel Rocket, Kačer Donald anebo Zootropolis. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, liška, lokomotiva, piráti a astronaut. Nechť omalovánka s letícím ptákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů