Top omalovánky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná letící pták k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek, online, k vybarvení, k tisku, obrázky, ke stažení, Letící pták, k vytištění, Ptáci

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Letící pták k vytištění pro děti

Omalovánka s letícím ptákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, pera, pastelky, uhly anebo tužky. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku letící pták lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s letícím ptákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, pera či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, čísla, různá zvířata a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, rostliny nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Shimmer a Shine, princezna Sofie, Zootropolis, Scooby Doo případně Indiana Jones. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, auto, auta, drak a nebo liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s letícím ptákem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů