Nej obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem letící pták k vybarvení pro nejmenší děti. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, Ptáci, obrázek, obrázky, Letící pták, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letící pták k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s letícím ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixy, akrylové barvy, zvýrazňovače případně tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek letící pták lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s letícím ptákem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, fixy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, písmena, druhy sportů a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, lidské profese či zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Doba ledová, Pat a Mat, Simpsonovi, Princezna Leonora nebo též Barbie. Je však velmi problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, slon, houby, netopýr anebo raketa. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka letícího ptáku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů