Nejoblíbenější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem letící pták k omalování pro školáky. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, online, Letící pták, obrázek, obrázky, k vytištění, k tisku, pro děti, k vybarvení, Ptáci, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letící pták k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s letícím ptákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, grafitové tužky, pastelky či propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro seniory opravdu mnoho. Omalovánku letící pták lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s letícím ptákem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například zvýrazňovače, pera a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, květiny, druhy ptáků a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Myška Minie, Princezna a žabák, Rio, Pejsek a kočička nebo Pocahontas. Je však těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, Santa Klaus, houby, auta nebo též hasiči. Věříme, že se vám obrázek letícího ptáku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů