Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka klubovna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená klubovna k obarvování pro předškoláky. Omalovánka klubovna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Klubovna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klubovna - A5            Omalovánka - Klubovna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klubovna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, online, k vybarvení, Lidé, obrázky, ke stažení, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Klubovna, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klubovna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s klubovnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, zvýrazňovače, vodové barvy a tempery. Možností je dnes pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek klubovna lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s klubovnou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, peníze a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, křídy anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, druhy sportů, písmena a pochopitelně i klubovnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel či čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Hannah Montana, Pan Včelka, Shrek a nebo Madagaskar. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: houby, princezna, traktor, netopýr nebo také auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou klubovny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů