Nejstahovanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka klubovna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná klubovna ke kreslení pro kluky. Omalovánka klubovna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klubovna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Klubovna - A5            Omalovánka - Klubovna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klubovna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, zdarma, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, online, k vytištění, Lidé, ke stažení, pro děti, Klubovna, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klubovna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s klubovnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, grafitové tužky, propisovací tužky či uhly. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici ohromující množství. Obrázek klubovna lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s klubovnou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, pastelky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i klubovnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zaměstnání a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Gumídci, IronMan, Princezna a žabák a Příšerky s.r.o.. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, astronaut, liška, pes nebo také astronaut. Nechť vám omalovánka s klubovnou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů