Nejoblíbenější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka klubovna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná klubovna k obarvení pro holčičky. Omalovánka klubovna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klubovna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klubovna - A5            Omalovánka - Klubovna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klubovna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Lidé, zdarma, obrázek, Klubovna, k vybarvení, k tisku, k vytištění, ke stažení, obrázky, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klubovna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s klubovnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, tužky, fixy, zvýrazňovače či uhly. Výtvarných potřeb je pro puberťáky vskutku mnoho. Omalovánku klubovna lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s klubovnou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i klubovnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, postavy z pohádek nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Pixel art, Méďa Béďa, Máša a medvěd, Princezna Leonora anebo Hello Kitty. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: astronaut, raketa, houby, princezna a auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s klubovnou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů