Doporučujeme


Obrázek jukeboxu

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka klubovna k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená klubovna k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka klubovna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klubovna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klubovna - A5            Omalovánka - Klubovna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klubovna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, obrázek, k vytisknutí, Klubovna, k vybarvení, ke stažení, pro děti, Lidé, online, zdarma, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Klubovna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s klubovnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, zvýrazňovače, propisovací tužky, pastelové tužky případně fixky. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici celá škála. Omalovánku klubovna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s klubovnou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo také čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, zvýrazňovače anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i klubovnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Monster high, Kniha džunglí, Marvel Rocket, Avatar nebo také Aladin. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, astronaut, psi, draci a kočka. Ať si vaše dítko užije malování klubovny.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů