Doporučujeme


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka klubovna zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem klubovna k obarvení pro předškoláky. Omalovánka klubovna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Klubovna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Klubovna - A5            Omalovánka - Klubovna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klubovna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, pro děti, elektronické omalovánky, online, Klubovna, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, Lidé

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klubovna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s klubovnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, umělecké tužky, pastelové tužky a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky vskutku mnoho. Omalovánku klubovna lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s klubovnou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, uhlíky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i klubovnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Sněhurka, Zootropolis, Lady a Tramp, Angelína balerína nebo také Dragon Ball Z. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, houby, auta, vláček nebo slon. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka klubovny bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů