Top omalovánky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka klubovna k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem klubovna ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka klubovna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klubovna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klubovna - A5            Omalovánka - Klubovna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klubovna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, Klubovna, k vybarvení, obrázky, pro děti, k tisku, Lidé, k vytištění, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klubovna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s klubovnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, temperové barvy, pastelové tužky, olejové pastely případně pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku klubovna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s klubovnou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, zvířata a pochopitelně i klubovnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy jídel nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Ninjago, Kocour Garfield, Požárník Sam, My little pony a nebo Jak vycvičit draka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, dinosauři, pes, loď a auto. Ať si vaše dítě užije omalovánku klubovny.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů