Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vojáci k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Vojáci k omalování pro chlapečky. Omalovánka Vojáci je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vojáci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Vojáci - A5            Omalovánka - Vojáci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojáci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k vytisknutí, omalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, pro děti, zdarma, online, domalovánky, ke stažení, omalovánka, zadarmo

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Vojáci k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Vojáci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, uhlíky, temperové barvy a nebo pera. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Vojáci lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Vojáci má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i Vojáci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, sporty a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Aladin, Avatar, Equestria Girls nebo Action man. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna a princ, koně, netopýr a sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Vojáci.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů