Nejoblíbenější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vojáci zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem Vojáci k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka Vojáci je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vojáci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vojáci - A5            Omalovánka - Vojáci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojáci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, pro děti, Vojáci, ke stažení, k tisku, Lidé, online, obrázky, k vybarvení, k vytištění, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Vojáci k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Vojáci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, grafitové tužky, tužky a nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Omalovánku Vojáci lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Vojáci má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, křídy nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i Vojáci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, zaměstnání či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Simpsonovi, Medvídek Pú, Power Strangers, Lví král a Teletubbies. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: loď, mašinka, plachetnice, lokomotiva s vagónky nebo také auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Vojáci.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů