Doporučené


Omalovánka tenistky

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vojáci k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Vojáci k obarvování pro ženy. Omalovánka Vojáci je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vojáci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vojáci - A5            Omalovánka - Vojáci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojáci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, omalovánka, zadarmo, online, k vytisknutí, zdarma, obrázek, omalovánky, elektronické omalovánky, Lidé, k vytištění, vymalovánky, Vojáci

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Vojáci k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Vojáci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, uhly, zvýrazňovače, pastelové tužky případně voskovky. Malovacích potřeb je pro prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Vojáci lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Vojáci má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, uhly a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, kytky a pochopitelně i Vojáci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy automobilů nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy My little pony, Kuře Calimero, Příběh hraček, Království lesních strážců a Furby. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: raketa, čert, Popeláři, lokomotiva s vagónky nebo také sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Vojáci.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů