Nejvyhledávanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená ptáček k obarvování pro dívky i chlapce. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, k tisku, obrázek, ke stažení, online, zdarma, Ptáci, Ptáček, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ptáček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ptáčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelové tužky, olejové pastely, propisovací tužky a nebo voskovky. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku ptáček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ptáčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, pastelové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, písmenka a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky případně čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Spiderman, Fortnite, Ledové království, Monster high a Bezzubka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, houby, auta, princezna nebo též koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ptáček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů