Výběr obrázků


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná ptáček k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, Ptáci, pro děti, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Ptáček, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ptáček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ptáčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, pastelky, uhlíky či pastelové tužky. Možností je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku ptáček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ptáčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, propisovací tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, sporty anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hot Wheels, Bratz panenky, Teletubbies, Batman a Šmoulové. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: auta, miminko, Popeláři, princezna a vláček. Ať omalovánka ptáček přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů