Nejlepší


Obrázek psa k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ptáček k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem ptáček k obarvování pro slečny. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, dětské obrázky, k tisku, k vybarvení, obrázky, obrázek, domalovánky, Ptáček, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ptáček k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ptáčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, olejové pastely, voskové tužky, temperové barvy nebo také propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ptáček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ptáčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zvířátka případně kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, panenka Winx, Medvídek Pú, Grinch či Power Strangers. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, auta, mašinka a lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku ptáčku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů