Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ptáček ke kreslení pro školáky. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, Ptáček, k vytištění, k vytisknutí, omalovánka, online, pro děti, obrázky, zdarma, obrázek, domalovánky, zadarmo, vymalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ptáček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ptáčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, temperové barvy, tempery, grafitové tužky případně tužky. Možností je pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ptáček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s ptáčkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhly, temperové barvy nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, rostliny, kytky a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Angelína balerína, Příšerky s.r.o., Gormiti, Minecraft anebo Kung Fu Panda. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: vláček, sněhulák, hasiči, mašinka a dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování ptáčku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů