Doporučené


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka ptáček k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná ptáček k vybarvování pro holky. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k tisku, Ptáček, omalovánky, Ptáci, zadarmo, vymalovánky, domalovánky, obrázek, dětské obrázky, obrázky, ke stažení, k vybarvení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ptáček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ptáčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, fixky, voskovky, pera nebo též fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ptáček lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ptáčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tempery, fixky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zaměstnání lidí a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Krteček, Rumcajs, Mickey mouse, Pat a Mat nebo Hannah Montana. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: liška, slon, drak, auta anebo netopýr. Ať si vaše dítko užije malování ptáčku.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů