Nejstahovanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem ptáček k vybarvení pro nejmenší děcka. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, Ptáček, k tisku, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázky, ke stažení, online, k vytisknutí, obrázek, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ptáček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ptáčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, grafitové tužky, pastelky, umělecké tužky anebo fixky. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Obrázek ptáček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ptáčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, grafitové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Lego příběh, Superčarodějnice, pes Pluto, Ferda mravenec nebo také Littlest Pet Shop. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, piráti, princezna, princezna a princ nebo vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ptáček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů