Top obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem ptáček k vybarvení pro naše ratolesti. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, obrázek, zdarma, Ptáci, obrázky, k tisku, online, Ptáček, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ptáček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s ptáčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, uhly, fixky a vodové barvy. Možností je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek ptáček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ptáčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, křídy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, čísla, zvířata a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, zvířátka případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krtek, Ferda mravenec, Simpsonovi, Myška Minie nebo také Křemílek a Vochomůrka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: loď, auta, miminko, dinosauři nebo též draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ptáček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů