Nej obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná ptáček k obarvování pro dospělé. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, k vybarvení, pro děti, obrázky, online, Ptáci, k tisku, Ptáček, zdarma, k vytisknutí, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ptáček k vytištění pro děti

Omalovánka s ptáčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, pastelky, fixy a voskovky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek ptáček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ptáčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. propisovací tužky, vodové barvy či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zvířátka a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Superman, Pocahontas, Harry Potter nebo také Tlapková patrola. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: auta, netopýr, auta, lokomotiva s vagónky nebo psi. Věříme, že se vám obrázek ptáčku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů