Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená ptáček k omalování pro děti. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázek, zdarma, online, obrázky, Ptáček, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, Ptáci

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ptáček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ptáčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, pera, umělecké tužky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku ptáček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ptáčkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, voskové tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, čísla, sporty a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zaměstnání lidí a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Equestria Girls, Mimoni, Ratatouille anebo Tarzan. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, netopýr, princezna, vláček případně koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ptáček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů