Nejlepší


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem ptáček k omalování pro naše zlatíčka. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, domalovánky, online, obrázek, omalovánka, obrázky, k vytisknutí, zadarmo, k tisku, Ptáci, omalovánky, zdarma, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ptáček k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s ptáčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, pera, voskové tužky a akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ptáček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ptáčkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, vodové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, kytky, druhy sportů a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zaměstnání či rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hledá se Dory, Rákosníček, Flintstoneovi, Peter Pan a Popelka. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které zde máme k uložení jsou: vláček, loď, miminko, dinosauři nebo též astronaut. Ať vám omalovánka ptáček přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů