Výběr obrázků


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem ptáček ke kreslení pro naše zlatíčka. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, k vytištění, online, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Ptáček, Ptáci, pro děti, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ptáček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s ptáčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, umělecké tužky, vodové barvy nebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky fakt mnoho Omalovánku ptáček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ptáčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například olejové pastely, temperové barvy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, pohádkové postavy nebo též květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Toy Story, Rio, Tlapková patrola anebo Monster High. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: princezna, astronaut, raketa, plachetnice a traktor. Ať vám omalovánka ptáček přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů