Nej obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka děcko v posteli k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Děcko v posteli k vybarvování pro školáky. Omalovánka Děcko v posteli je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děcko v posteli - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děcko v posteli - A5            Omalovánka - Děcko v posteli - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děcko v posteli patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Děcko v posteli, k vytištění, zdarma, pro děti, Lidé, obrázek, k vybarvení, online, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Děcko v posteli k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Děcko v posteli je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhlíky, fixy, umělecké tužky a temperové barvy. Potřeb na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Děcko v posteli lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Děcko v posteli má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. olejové pastely, uhlíky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i Děcko v posteli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé sporty a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Mimoni, Krtek, Doba ledová, Scooby Doo nebo Pocahontas. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, liška, Santa Klaus, auta a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Děcko v posteli.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů