Výběr omalovánek


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka děcko v posteli k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Děcko v posteli ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka Děcko v posteli je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děcko v posteli - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děcko v posteli - A5            Omalovánka - Děcko v posteli - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děcko v posteli patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vybarvení, ke stažení, pro děti, zdarma, omalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, obrázky, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, omalovánka, zadarmo

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Děcko v posteli k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Děcko v posteli je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, zvýrazňovače, tužky nebo také voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Děcko v posteli lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Děcko v posteli má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, vodové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i Děcko v posteli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, lidské profese anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Flintstoneovi, Mimoni, Spongebob nebo Zhu Zhu Pets. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: princezna, pes, lokomotiva, Santa Klaus nebo též netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Děcko v posteli.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů