Doporučujeme


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka děcko v posteli k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Děcko v posteli k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka Děcko v posteli je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děcko v posteli - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děcko v posteli - A5            Omalovánka - Děcko v posteli - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děcko v posteli patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k tisku, Lidé, Děcko v posteli, zdarma, k vytisknutí, obrázky, online, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Děcko v posteli k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Děcko v posteli je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, zvýrazňovače, uhlíky, grafitové tužky a olejové pastely. Možností je dnes pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Děcko v posteli lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Děcko v posteli má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku nebo také čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pera, zvýrazňovače případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Děcko v posteli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Bakugan, Peter Pan, Ledové království, Stašpytlík nebo také Teletubbies. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, Santa Klaus, houby, auta a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Děcko v posteli.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů