Top šest


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka děcko v posteli k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem Děcko v posteli k vybarvování pro holčičky. Omalovánka Děcko v posteli je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děcko v posteli - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děcko v posteli - A5            Omalovánka - Děcko v posteli - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děcko v posteli patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, zdarma, pro děti, omalovánky, k vytisknutí, online, Lidé, Děcko v posteli, k vybarvení, obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Děcko v posteli k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Děcko v posteli je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, voskové tužky, akrylové barvy nebo též pera. Možností je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Děcko v posteli lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Děcko v posteli má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, temperové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání, různé sporty a pochopitelně i Děcko v posteli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy IronMan, Piráti z Karibiku, Aladin, Kráska a zvíře nebo také Spongebob. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: princezna, čert, draci, loď či auta. Ať omalovánka Děcko v posteli přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů