Nej pět


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mušlička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem mušlička k omalování pro ratolesti. Obrázek mušle, škeble. Mušle můžete nalézt jak v moři, tak ve sladkovodních jezerech. Omalovánka mušlička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mušlička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mušlička - A5            Omalovánka - Mušlička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mušlička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Mušlička, online, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytištění, pro děti

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Mušlička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mušličkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, pastelky, pera, tempery nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku mušlička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mušličkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixy, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i mušličku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, různá zvířátka či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Duhová nevěsta, Monster high, Angry birds a Ferda mravenec. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, netopýr, psi, Santa Klaus anebo traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mušlička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů