Nejlepší


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka mušlička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná mušlička k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Obrázek mušle, škeble. Mušle můžete nalézt jak v moři, tak ve sladkovodních jezerech. Omalovánka mušlička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mušlička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Mušlička - A5            Omalovánka - Mušlička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mušlička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, obrázky, Mušlička, k vybarvení, pro děti, obrázek, k tisku, Zvířata, ke stažení, online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Mušlička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s mušličkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pera, fixky, akrylové barvy či grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku mušlička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mušličkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, pera nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i mušličku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Brawl stars, Kačer Donald, Krteček, Lego anebo Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: liška, vláček, pes, hasiči nebo raketa. Nechť omalovánka s mušličkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů