Nejoblíbenější


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mušlička k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka označená mušlička k vybarvování pro chlapce. Obrázek mušle, škeble. Mušle můžete nalézt jak v moři, tak ve sladkovodních jezerech. Omalovánka mušlička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mušlička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mušlička - A5            Omalovánka - Mušlička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mušlička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, vymalovánky, zadarmo, omalovánka, dětské obrázky, k vybarvení, k tisku, obrázek, online, Mušlička, ke stáhnutí, Zvířata, domalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Mušlička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s mušličkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, temperové barvy, fixy, olejové pastely nebo také vodové barvy. Možností je dnes pro prcky vskutku mnoho. Omalovánku mušlička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s mušličkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pera, temperové barvy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i mušličku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, pohádkové postavy a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ben 10, Harry Potter, Rákosníček, Holly Hobbie a nebo Bratz panenky. Je ale složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, hasiči, astronaut, princezna nebo raketa. Ať vám omalovánka mušlička přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů