Nej pět


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mušlička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem mušlička k vybarvení pro kluky i holky. Obrázek mušle, škeble. Mušle můžete nalézt jak v moři, tak ve sladkovodních jezerech. Omalovánka mušlička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mušlička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mušlička - A5            Omalovánka - Mušlička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mušlička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, online, obrázek, Mušlička, k tisku, zdarma, k vytisknutí, Zvířata, k vytištění, k vybarvení, pro děti

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Mušlička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s mušličkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pera, vodové barvy, křídy anebo uhly. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku mušlička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mušličkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, čas nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pera a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířata, lidské profese a pochopitelně i mušličku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, různé kytky nebo též jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ratatouille, Popelka, Šmoulové, Aladin nebo Equestria Girls. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, traktor, dinosauři a loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mušličkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů