Doporučujeme


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka mušlička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem mušlička k vybarvení pro holky i kluky. Obrázek mušle, škeble. Mušle můžete nalézt jak v moři, tak ve sladkovodních jezerech. Omalovánka mušlička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mušlička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mušlička - A5            Omalovánka - Mušlička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mušlička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, zdarma, obrázky, online, k tisku, Mušlička, obrázek, k vybarvení, Zvířata, pro děti

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Mušlička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s mušličkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, olejové pastely, temperové barvy a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek mušlička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mušličkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči případně peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskové tužky, vodové barvy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i mušličku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání nebo též zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Peter Pan, Blesk McQueen, Mimoni případně Pixel art. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: Popeláři, princezna, pes, lokomotiva s vagónky a mašinka. Ať si vaše dítko užije malování mušličky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů