Top obrázky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mušlička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná mušlička ke kreslení pro nejmenší. Obrázek mušle, škeble. Mušle můžete nalézt jak v moři, tak ve sladkovodních jezerech. Omalovánka mušlička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mušlička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mušlička - A5            Omalovánka - Mušlička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mušlička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zdarma, obrázky, vymalovánky, obrázek, ke stažení, zadarmo, k tisku, domalovánky, k vybarvení, omalovánky, pro děti, Mušlička, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Mušlička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mušličkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, fixky, pera případně tempery. Možností je pro dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku mušlička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mušličkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, voskové tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i mušličku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, čísla nebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Avengers, Lví hlídka, princezna Sofie a nebo Červená Karkulka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stažení jsou: loď, raketa, auta, astronaut či auta. Ať si vaše dítě užije obrázek mušličky.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů