Doporučujeme


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mušlička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem mušlička k obarvení pro maminky. Obrázek mušle, škeble. Mušle můžete nalézt jak v moři, tak ve sladkovodních jezerech. Omalovánka mušlička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mušlička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mušlička - A5            Omalovánka - Mušlička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mušlička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, k vytištění, omalovánka, online, ke stažení, dětské obrázky, zdarma, k vybarvení, elektronické omalovánky, Mušlička, ke stáhnutí, omalovánky, k vytisknutí, domalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Mušlička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mušličkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, zvýrazňovače, vodové barvy, voskové tužky nebo též uhly. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku mušlička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s mušličkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tempery, zvýrazňovače případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i mušličku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, druhy automobilů a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Želvy Ninja, Hot Wheels, Rákosníček, Na vlásku anebo Hvězdné války. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, pes, raketa, sněhulák nebo také drak. Ať si vaše dítě užije omalovánku mušličky.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů