Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka vodní lyže k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná vodní lyže k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka vodní lyže je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vodní lyže - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vodní lyže - A5            Omalovánka - Vodní lyže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vodní lyže patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, obrázek, vymalovánky, zadarmo, k vytištění, k vybarvení, domalovánky, ke stáhnutí, online, obrázky, pro děti, omalovánky, k tisku, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vodní lyže k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s vodní lyží je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, umělecké tužky, propisovací tužky a uhly. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku vodní lyže lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s vodní lyží má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelové tužky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, písmenka a pochopitelně i vodní lyži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů či druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Lion King, Flintstoneovi, Elena z Avaloru, Indiana Jones a nebo Roblox. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: čert, astronaut, slon, astronaut a princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vodní lyže.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů