Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mešita zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem mešita k obarvování pro chlapečky. Omalovánka mešita je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mešita - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mešita - A5            Omalovánka - Mešita - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mešita patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, dětské obrázky, ke stažení, obrázky, elektronické omalovánky, Mešita, Budovy, omalovánka, k vytisknutí, pro děti, k tisku, domalovánky, online

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Mešita k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s mešitou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo uhlíky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku mešita lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mešitou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i mešitu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, druhy ptáků anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Ledové království, Flintstoneovi, Lego, Lego friends nebo též Panenka Barbie. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, draci, kočka, princezna a princ a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mešity.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů