Nejlepší


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mešita k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná mešita k vybarvení pro prcky. Omalovánka mešita je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mešita - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Mešita - A5            Omalovánka - Mešita - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mešita patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, Mešita, zdarma, online, pro děti, vymalovánky, k tisku, k vytištění, Budovy, domalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázek

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Mešita k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mešitou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, uhly, umělecké tužky nebo také pastelky. Možností je dnes pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek mešita lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mešitou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, olejové pastely a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i mešitu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Harry Potter, Tarzan, Mimoni, Panenka Barbie případně Ledové království. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auta, koně, princezna a princ nebo též hasiči. Ať si vaše dítko užije malování mešity.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů