Nej obrázky


Obrázek skůtru k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mešita zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem mešita k obarvování pro malé caparty. Omalovánka mešita je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mešita - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mešita - A5            Omalovánka - Mešita - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mešita patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, ke stažení, k tisku, Budovy, online, Mešita, zdarma, k vytištění, obrázek

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Mešita k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mešitou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pera, uhly, tempery anebo tužky. Možností je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku mešita lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mešitou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči případně peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, pera a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, druhy sportů a pochopitelně i mešitu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání či lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tarzan, Shrek, Jak vycvičit draka, Kniha džunglí případně Na vlásku. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, astronaut, princezna, astronaut nebo také liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mešita.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů