Doporučujeme


Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka mešita zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná mešita k vybarvování pro dospělé. Omalovánka mešita je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mešita - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Mešita - A5            Omalovánka - Mešita - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mešita patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, dětské obrázky, k tisku, k vytisknutí, Budovy, omalovánky, k vybarvení, zadarmo, zdarma, obrázky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Mešita k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mešitou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, vodové barvy, propisovací tužky nebo také umělecké tužky. Možností je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek mešita lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mešitou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, pastelové tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i mešitu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty a zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Spiderman, Bořek stavitel, Brawl stars, Na vlásku nebo Roblox. Je však náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, vláček, auta, plachetnice případně kočka. Nechť omalovánka s mešitou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů