Nejhledanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka p-38 Lightning k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná p-38 Lightning ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka p-38 Lightning je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek P-38 Lightning - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - P-38 Lightning - A5            Omalovánka - P-38 Lightning - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění P-38 Lightning patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k vytištění, obrázek, ke stáhnutí, Dopravní prostředky, k tisku, dětské obrázky, obrázky, omalovánka, elektronické omalovánky, omalovánky, k vytisknutí, P-38 Lightning

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení P-38 Lightning k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s p-38 Lightningem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tužky, pera, fixky nebo též voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku p-38 Lightning lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s p-38 Lightningem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, tužky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i p-38 Lightning :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy sportů nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Zvonilka, Stašpytlík, Plamínek a čtyřkoláci, Jak vycvičit draka a Anna a Elsa. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které tady máme k uložení jsou: pes, auta, miminko, lokomotiva nebo také astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem p-38 Lightning.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů