Doporučujeme


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka p-38 Lightning zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem p-38 Lightning k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka p-38 Lightning je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek P-38 Lightning - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - P-38 Lightning - A5            Omalovánka - P-38 Lightning - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění P-38 Lightning patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: domalovánky, k tisku, obrázky, online, zdarma, zadarmo, omalovánka, k vybarvení, ke stažení, P-38 Lightning, vymalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, Dopravní prostředky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek P-38 Lightning k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s p-38 Lightningem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixy, pastelové tužky, akrylové barvy případně voskové tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku p-38 Lightning lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s p-38 Lightningem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, fixy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i p-38 Lightning :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí či dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Ben 10, Avatar, Scooby Doo, Mimoni nebo též Stašpytlík. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: psi, hasiči, loď, pes a princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku p-38 Lightningu.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů