Top pět


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka p-38 Lightning zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná p-38 Lightning k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka p-38 Lightning je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek P-38 Lightning - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - P-38 Lightning - A5            Omalovánka - P-38 Lightning - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění P-38 Lightning patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázky, Dopravní prostředky, P-38 Lightning, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, pro děti, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek P-38 Lightning k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s p-38 Lightningem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, propisovací tužky, pera, fixky či zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku p-38 Lightning lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s p-38 Lightningem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, propisovací tužky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i p-38 Lightning :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Kačer Donald, panenka Winx, U nás na farmě a Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, miminko, draci, liška anebo drak. Ať si vaše dítě užije omalovánku p-38 Lightningu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů