Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koala k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem koala k obarvení pro nejmenší děcka. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, zdarma, Koala, obrázek, k vytištění, k vybarvení, online, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Koala k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s koalou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskovky, fixky, uhlíky, olejové pastely a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Obrázek koala lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s koalou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, fixky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Indiana Jones, Zhu Zhu Pets, Littlest Pet Shop anebo Méďa Béďa. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, drak, Popeláři, koně a psi. Ať si vaše dítko užije malování koaly.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů