Výběr omalovánek


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koala k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná koala k omalování pro malé caparty. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Koala, k tisku, k vybarvení, k vytištění, online, Zvířata, pro děti, zdarma, obrázky, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Koala k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s koalou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tužky, voskové tužky, fixy nebo uhly. Potřeb na malování je pro kluky i holky fakt mnoho Obrázek koala lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s koalou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například akrylové barvy, tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, kytky a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zaměstnání lidí a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Lego, Shimmer a Shine, Duhová nevěsta, Mimoni a Sněhurka. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: drak, princezna, raketa, dinosauři nebo také psi. Užijte si omalovánku koaly, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů