Top obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek psa k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koala k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem koala k vybarvení pro dívky i chlapce. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázek, k tisku, Koala, k vytištění, pro děti, Zvířata, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Koala k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s koalou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, uhlíky, voskovky, zvýrazňovače případně fixky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky opravdu mnoho. Obrázek koala lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koalou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixy, uhlíky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různé sporty nebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krtek, Scooby Doo, Bezzubka, Ferda mravenec a Harry Potter. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: raketa, auta, liška, princezna a čert. Ať si vaše dítě užije omalovánku koaly.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů