Top omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koala k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem koala k obarvení pro starší děti. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, ke stažení, Koala, omalovánky, pro děti, vymalovánky, k vytisknutí, domalovánky, k vytištění, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, dětské obrázky, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Koala k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s koalou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, pera, umělecké tužky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek koala lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s koalou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. uhly, grafitové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy sportů a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Princezna Leonora, Superman, Gumídci, Monster High nebo také Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, čert, dinosauři, raketa anebo auto. Ať si vaše dítě užije omalovánku koaly.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů