Top pět


Omalovánka budovy k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koala k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem koala k omalování pro malé děti. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Koala, obrázky, vymalovánky, online, pro děti, ke stažení, Zvířata, omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Koala k vytištění pro děti

Omalovánka s koalou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pera, temperové barvy, fixky případně grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku koala lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s koalou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pera či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Budulínek, Hulk, Harley Quinn, Superčarodějnice a Shimmer a Shine. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, drak, auto, Popeláři anebo mašinka. Ať si vaše dítko užije malování koaly.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů