Doporučené


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koala k tisku, vytisknutí

Omalovánka nazvaná koala k omalování pro tatínky. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánky, k vytištění, zdarma, Koala, elektronické omalovánky, obrázek, ke stažení, omalovánka, online, obrázky, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Koala k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s koalou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, grafitové tužky, tužky a nebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku koala lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koalou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, propisovací tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, rostliny a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy ptáků a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Furby, Pejsek a kočička, Kamarád Timmy, Flintstoneovi nebo též Budulínek. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: houby, slon, hasiči, princezna a princ nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou koala.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů