Výběr obrázků


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koala k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem koala ke kreslení pro naše ratolesti. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, obrázky, k vytisknutí, Koala, k vytištění, zdarma, online, Zvířata, k vybarvení, ke stažení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Koala k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s koalou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, pastelky, tužky či umělecké tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku koala lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s koalou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. olejové pastely, propisovací tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, rostliny a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Bugs Bunny, Anna a Elsa, Hot Wheels a Ninjago. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: traktor, kočka, astronaut, pes nebo též piráti. Nechť omalovánka s koalou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů