Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koala k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná koala k obarvení pro kluky i holky. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, online, obrázky, Zvířata, ke stažení, Koala, k vybarvení, k tisku, pro děti, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Koala k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s koalou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhly, olejové pastely, tempery či fixky. Malovacích potřeb je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku koala lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s koalou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhly a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, druhy automobilů, jídla a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy IronMan, Panenka Barbie, Požárník Sam, Ratatouille a Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, astronaut, sněhulák, Santa Klaus anebo liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou koala.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů