Nej omalovánky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka koala k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná koala k vybarvování pro dospělé. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, omalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, Zvířata, zadarmo, dětské obrázky, ke stažení, domalovánky, obrázek, Koala, k vybarvení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Koala k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s koalou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, uhly, vodové barvy, tempery případně voskovky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku koala lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s koalou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixky, uhly nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, různá zvířátka a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, postavy z pohádek a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Teletubbies, Stašpytlík, Shimmer a Shine, Gumídci či Příběh hraček. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auto, raketa, Popeláři nebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou koala.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů