Nejvyhledávanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koala k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná koala k vybarvení pro školáky. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, Zvířata, obrázek, k tisku, Koala, zdarma, pro děti, obrázky, online, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Koala k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s koalou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, umělecké tužky, temperové barvy a nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku koala lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s koalou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různé kytky anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Bugs Bunny, Myška Minie, Pan Včelka a Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, slon, dinosauři, drak či princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou koala.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů