Nejhledanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka eskimácké iglú k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Eskimácké iglú k vybarvení pro dívky. Eskymácké iglú je malá stavba vytvořená ze sněhu. Omalovánka Eskimácké iglú je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Eskimácké iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Eskimácké iglú - A5            Omalovánka - Eskimácké iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskimácké iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, ke stažení, obrázky, domalovánky, k vybarvení, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánka, elektronické omalovánky, Eskimácké iglú, zdarma, omalovánky, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Eskimácké iglú k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Eskimácké iglú je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, olejové pastely, propisovací tužky či grafitové tužky. Možností je pro slečny k dispozici celá škála. Omalovánku Eskimácké iglú lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Eskimácké iglú má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i Eskimácké iglú :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, různá zvířata nebo též zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Krtek, Příšerky s.r.o., Asterix a Obelix a Kniha džunglí. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, netopýr, astronaut, sněhulák nebo také pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Eskimácké iglú.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů