Nejlepší


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka eskimácké iglú zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Eskimácké iglú k obarvování pro malé děti. Eskymácké iglú je malá stavba vytvořená ze sněhu. Omalovánka Eskimácké iglú je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Eskimácké iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Eskimácké iglú - A5            Omalovánka - Eskimácké iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskimácké iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, k tisku, online, Budovy, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Eskimácké iglú, ke stažení, k vytištění, pro děti, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Eskimácké iglú k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Eskimácké iglú je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tempery, propisovací tužky, voskové tužky či pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Eskimácké iglú lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Eskimácké iglú má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, tempery a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Eskimácké iglú :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy automobilů případně druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Rio, Kačer Donald, Roblox, Kniha džunglí nebo Alf. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, Santa Klaus, hasiči, liška nebo také traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Eskimácké iglú.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů