Nejvyhledávanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka eskimácké iglú zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná Eskimácké iglú k omalování pro holčičky i chlapečky. Eskymácké iglú je malá stavba vytvořená ze sněhu. Omalovánka Eskimácké iglú je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Eskimácké iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Eskimácké iglú - A5            Omalovánka - Eskimácké iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskimácké iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, Budovy, k vytisknutí, Eskimácké iglú, k tisku, zdarma, obrázky, pro děti, k vytištění, online, obrázek, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Eskimácké iglú k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Eskimácké iglú je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhlíky, křídy, akrylové barvy nebo pera. Potřeb na malování je pro kluky a holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Eskimácké iglú lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Eskimácké iglú má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, čas anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. tužky, uhlíky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i Eskimácké iglú :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, dopravní prostředky a druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, Shimmer a Shine, Lego, Aladin anebo Ferda mravenec. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, princezna a princ, draci, netopýr a liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Eskimácké iglú.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů