Nejhledanější


Obrázek raketoplánu

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka eskimácké iglú zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Eskimácké iglú k omalování pro holku i kluka. Eskymácké iglú je malá stavba vytvořená ze sněhu. Omalovánka Eskimácké iglú je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Eskimácké iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Eskimácké iglú - A5            Omalovánka - Eskimácké iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskimácké iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení, online, Budovy, k vytištění, obrázek, Eskimácké iglú, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Eskimácké iglú k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Eskimácké iglú je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, temperové barvy, fixky a uhly. Možností je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek Eskimácké iglú lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Eskimácké iglú má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, křídy případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Eskimácké iglú :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivá zvířata nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy princezna Sofie, Sněhurka, Paw patrol, Madagaskar anebo Lego. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, sněhulák, auta, loď nebo lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Eskimácké iglú líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů