Top omalovánky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem tlouštík ke kreslení pro malá děcka. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, k tisku, elektronické omalovánky, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, Tlouštík, online, omalovánka, vymalovánky, obrázky, omalovánky, dětské obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s tlouštíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, pera, tempery nebo také umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek tlouštík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s tlouštíkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, pohádkové postavy a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bambi, Littlest Pet Shop, Lego, Kung Fu Panda nebo Among Us. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stažení jsou: mašinka, vláček, raketa, princezna anebo auta. Nechť vám omalovánka s tlouštíkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů