Top omalovánky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená tlouštík k vybarvování pro menší i větší děti. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, Tlouštík, Lidé, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, online, k vybarvení, ke stažení, k tisku, obrázky, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tlouštíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tempery, pastelky, vodové barvy či tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku tlouštík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tlouštíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, tempery a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí a nebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Superman, Pat a Mat, Panenka Barbie případně Krteček. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, čert, psi, netopýr a traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tlouštíku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů