Top omalovánky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem tlouštík k omalování pro menší i větší děti. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Tlouštík, zdarma, obrázky, Lidé, pro děti, online, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tlouštíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, pastelové tužky, voskovky případně temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku tlouštík lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s tlouštíkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, olejové pastely a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, čísla a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Batman, Princezna a žabák, panenka Winx a Rumcajs. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, astronaut a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tlouštíku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů