Nej obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem tlouštík k obarvování pro děti. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, Lidé, Tlouštík, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k tisku, pro děti, obrázky, k vytištění, online, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s tlouštíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, grafitové tužky, voskovky, umělecké tužky případně temperové barvy. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku tlouštík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s tlouštíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba tužky, grafitové tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, písmena a květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Scooby Doo, Simpsonovi, princezna Sofie, Paw patrol a Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: čert, astronaut, plachetnice, mašinka nebo též piráti. Nechť omalovánka s tlouštíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů