Nej obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem tlouštík k obarvování pro ratolesti. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k tisku, Lidé, obrázek, pro děti, k vytisknutí, Tlouštík, k vybarvení, obrázky, zdarma, ke stažení, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Tlouštík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s tlouštíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, temperové barvy, pastelové tužky nebo též voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek tlouštík lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tlouštíkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhly, pastelky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, písmena a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí případně zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Medvídek Pú, Tlapková patrola, Jak vycvičit draka a panenka Winx. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: auta, Santa Klaus, princezna, netopýr anebo plachetnice. Ať omalovánka tlouštík přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů