Výběr obrázků


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka tlouštík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem tlouštík k vybarvení pro větší děti. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, pro děti, obrázek, omalovánka, vymalovánky, zadarmo, zdarma, Tlouštík, ke stažení, dětské obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, Lidé

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tlouštíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhly, temperové barvy, pera a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky vskutku velmi mnoho. Omalovánku tlouštík lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tlouštíkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač případně peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhly a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Zvonilka, Chuggington, Asterix a Obelix, Hledá se Nemo případně Grinch. Je však složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, draci, miminko, auta a netopýr. Ať omalovánka tlouštík přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů