Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tlouštík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem tlouštík k vybarvení pro chlapce. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázky, zadarmo, obrázek, zdarma, k vytištění, Tlouštík, omalovánka, dětské obrázky, ke stažení, vymalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, domalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tlouštíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, zvýrazňovače, pera, pastelové tužky a nebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek tlouštík lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tlouštíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, zvýrazňovače a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek či druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mickey mouse, Hulk, Včelka Mája, pes Pluto nebo také Chuggington. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tady máme ke stažení jsou: astronaut, vláček, princezna, sněhulák anebo plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tlouštík.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů