Nej šest


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem tlouštík k obarvení pro školáky. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, domalovánky, omalovánky, zdarma, obrázky, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, vymalovánky, omalovánka, obrázek, zadarmo, k vytištění, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Tlouštík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s tlouštíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, uhlíky, tempery, temperové barvy a křídy. Možností je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku tlouštík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s tlouštíkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, uhlíky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, rostliny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, písmenka a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy princezna Sofie, Alenka v říši divů, Kniha džunglí, Superčarodějnice nebo též Království lesních strážců. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva, miminko, mašinka nebo Popeláři. Ať si vaše dítko užije malování tlouštíku.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů