Nejstahovanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem tlouštík k omalování pro puberťáky. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, Lidé, zdarma, k vytisknutí, obrázky, online, k tisku, obrázek, pro děti, Tlouštík, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tlouštíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, tempery, vodové barvy, fixy nebo také temperové barvy. Potřeb na malování je pro slečny k dispozici ohromující množství. Omalovánku tlouštík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s tlouštíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, tempery anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zvířata a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Peter Pan, Prasátko peppa, Duhová nevěsta a Angelína balerína. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, raketa, loď, Popeláři nebo též psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tlouštíku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů