Nej omalovánky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná tlouštík ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, Lidé, online, k tisku, obrázky, Tlouštík, ke stažení, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tlouštíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, pastelové tužky, uhly, grafitové tužky anebo temperové barvy. Možností je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku tlouštík lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s tlouštíkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, pastelové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, hudební nástroje či lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Lion King, Šmoulové, Peter Pan, Lego případně Duhová nevěsta. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, vláček, dinosauři, auta nebo také Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tlouštík.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů