Výběr omalovánek


Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kovboj k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná kovboj k omalování pro předškoláky. Omalovánka kovboj je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kovboj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kovboj - A5            Omalovánka - Kovboj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kovboj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, zadarmo, domalovánky, Lidé, online, vymalovánky, ke stažení, omalovánka, obrázek, pro děti, ke stáhnutí, k vybarvení, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kovboj k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kovbojem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, tempery, propisovací tužky a fixky. Malovacích potřeb je pro chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek kovboj lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s kovbojem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří počítač, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, voskovky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, lidské profese a pochopitelně i kovboj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin či různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Harry Potter, Alf, Kamarád Timmy, Scooby Doo a Angelína balerína. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: raketa, Popeláři, princezna, mašinka nebo také traktor. Nechť omalovánka s kovbojem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů