Výběr obrázků


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka staré auto k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem staré auto k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, Auta, zdarma, k tisku, Staré auto, k vytisknutí, obrázky, online, obrázek, k vytištění, k vybarvení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Staré auto k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se starým autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, vodové barvy, zvýrazňovače případně voskovky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku staré auto lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se starým autem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhly, grafitové tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různé kytky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Zootropolis, Myška Minie, Angry birds, Spiderman a Batman. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: čert, mašinka, auto, drak či auta. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka starého auta bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů