Nejvyhledávanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka staré auto zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná staré auto ke kreslení pro starší děti. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, dětské obrázky, online, obrázky, k tisku, obrázek, zdarma, pro děti, domalovánky, Auta, k vytisknutí, Staré auto

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Staré auto k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se starým autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, tužky, zvýrazňovače, voskovky nebo také tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku staré auto lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku se starým autem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, sporty nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Krtek, Rumcajs, Madagaskar, Paw patrol či Adiboo. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, traktor, netopýr, hasiči a liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou staré auto.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů