Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka staré auto k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená staré auto k obarvení pro kluky i holky. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, Staré auto, Auta, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, obrázek, online, k tisku, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Staré auto k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se starým autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, voskovky, tempery a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku staré auto lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí se starým autem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, umělecké tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy nebo též písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Harry Potter, Toy Story, Panenka Barbie, Simpsonovi anebo panenka Winx. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: mašinka, dinosauři, lokomotiva, vláček nebo drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou starého auta.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů