Nej omalovánky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka staré auto k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená staré auto k obarvení pro malé děti. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázek, Staré auto, k tisku, ke stažení, online, obrázky, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Staré auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka se starým autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, křídy, zvýrazňovače či fixy. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku staré auto lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se starým autem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, temperové barvy anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různé sporty a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, Lego, Avatar, panenka Winx a Červená Karkulka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, sněhulák, princezna, hasiči případně piráti. Ať si vaše dítko užije malování starého auta.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů