Nejlepší


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka staré auto k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná staré auto k omalování pro malé ratolesti. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vybarvení, k vytištění, obrázky, pro děti, Auta, online, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Staré auto

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Staré auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku se starým autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tempery, uhlíky, fixky nebo také uhly. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici celá škála. Omalovánku staré auto lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka se starým autem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskovky, tempery a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, písmena nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Myška Minie, Toy Story, Avatar, Popelka a Grinch. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, miminko, mašinka, netopýr případně psi. Užijte si omalovánku starého auta, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů