Nejlepší


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka staré auto k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem staré auto ke kreslení pro chlapce i dívky. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, Staré auto, k vytištění, online, obrázek, obrázky, zdarma, Auta, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Staré auto k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se starým autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, pastelky, pastelové tužky nebo také zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Obrázek staré auto lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se starým autem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, temperové barvy případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy jídel nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Mickey mouse, Příšerky s.r.o., Simpsonovi, Locika a Brawl stars. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, traktor, astronaut, vláček a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku staré auto.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů