Nejhledanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka staré auto k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem staré auto k obarvování pro děti. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stáhnutí, zadarmo, dětské obrázky, omalovánka, k vytištění, omalovánky, ke stažení, obrázky, zdarma, Staré auto, pro děti, Auta, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Staré auto k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka se starým autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, propisovací tužky, akrylové barvy a olejové pastely. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku staré auto lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se starým autem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, pastelové tužky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivá zvířata, různá zvířata a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, lidské profese či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Včelka Mája, Equestria Girls, Červená Karkulka a Mickey mouse. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, traktor, plachetnice, astronaut anebo astronaut. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka starého auta bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů