Nejstahovanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka staré auto k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná staré auto k obarvování pro slečny. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, pro děti, k vytištění, omalovánky, online, vymalovánky, ke stažení, obrázky, Staré auto, dětské obrázky, zdarma, k vytisknutí, k tisku, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Staré auto k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se starým autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, voskovky, olejové pastely, křídy nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici pestrá škála. Omalovánku staré auto lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se starým autem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tužky, voskovky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, rostliny a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Princezna Leonora, Hledá se Nemo, Pan Včelka, Včelka Mája a nebo Gumídci. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, slon, auta, plachetnice anebo loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou staré auto.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů