Výběr omalovánek


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronauté k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená astronauté ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka astronauté je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, k tisku, Astronauté, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, online, obrázek, k vytisknutí, pro děti, obrázky, Vesmír

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauté k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s astronautým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, tempery, voskové tužky, propisovací tužky anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku astronauté lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s astronautým má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu případně peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například zvýrazňovače, tempery a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Medvídek Pú, Paw patrol, Angry birds, Křemílek a Vochomůrka případně Spiderman. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, sněhulák, dinosauři, raketa nebo princezna. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka astronautého bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů