Top pět


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek štěněte

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka astronauté k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená astronauté k obarvování pro děti. Omalovánka astronauté je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, vymalovánky, online, omalovánky, elektronické omalovánky, obrázky, Vesmír, dětské obrázky, zadarmo, pro děti, k tisku, Astronauté, ke stáhnutí, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Astronauté k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s astronautým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, křídy, fixy případně pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek astronauté lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s astronautým má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tužky, voskové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, kytky a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, rostliny a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Rumcajs, pes Pluto, Shimmer a Shine, Požárník Sam a Pinocchio. Je ale složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, liška, sněhulák, princezna či hasiči. Ať vám omalovánka astronauté přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů