Nejoblíbenější


Obrázek slepice k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronauté k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem astronauté k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka astronauté je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytištění, obrázky, Vesmír, k vybarvení, zdarma, pro děti, Astronauté, online, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauté k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s astronautým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, umělecké tužky, pastelky, tužky či olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku astronauté lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s astronautým má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, umělecké tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, čísla nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy U nás na farmě, Locika, Simpsonovi, Lví král a Scooby Doo. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, auta, dinosauři, miminko a nebo sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou astronauté.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů