Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka astronauté k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná astronauté k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka astronauté je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k vytištění, k vybarvení, obrázek, ke stažení, obrázky, Astronauté, k tisku, online, k vytisknutí, pro děti, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauté k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s astronautým je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, propisovací tužky, olejové pastely, temperové barvy a pastelky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Obrázek astronauté lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s astronautým má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixky, propisovací tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, postavy z pohádek či zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Monster high, Bořek stavitel, Angry birds, Pixel art nebo Hello Kitty. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: mašinka, traktor, auto, Santa Klaus a plachetnice. Věříme, že se vám obrázek astronautého bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů