Nejlepší


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronauté k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem astronauté k obarvení pro seniory. Omalovánka astronauté je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, Astronauté, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stažení, obrázek, zadarmo, pro děti, omalovánky, zdarma, dětské obrázky, Vesmír

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Astronauté k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s astronautým je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, křídy, grafitové tužky, voskovky nebo též tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti fakt mnoho Omalovánku astronauté lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s astronautým má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, křídy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, kytky a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, čísla nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Krtek, Méďa Béďa, Monster High, Among Us a nebo Bakugan. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, slon, princezna, piráti případně čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem astronauté.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů