Nejvyhledávanější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronauté k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná astronauté k vybarvování pro tatínky. Omalovánka astronauté je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Astronauté, k vytisknutí, pro děti, Vesmír, online, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytištění, ke stažení, zdarma, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauté k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s astronautým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, uhlíky, temperové barvy, tempery anebo pastelky. Možností je dnes pro děti vskutku mnoho. Omalovánku astronauté lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s astronautým má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tužky, uhlíky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, písmenka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, dopravní prostředky a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Angry birds, Rio, Anna a Elsa či Grinch. Je ale problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, pes, vláček a nebo houby. Ať vám omalovánka astronauté přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů