Top omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka astronauté k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem astronauté k vybarvování pro dospělé. Omalovánka astronauté je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, obrázek, online, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, zdarma, Astronauté

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauté k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s astronautým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, akrylové barvy, tempery a nebo tužky. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku astronauté lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s astronautým má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, pera případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy jídel nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Madagaskar, Pinocchio, Kniha džunglí, Brawl stars a Trollové. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, mašinka, astronaut, netopýr nebo též auto. Nechť vám omalovánka s astronautým přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů