Nej omalovánky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka astronauté k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná astronauté k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka astronauté je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Astronauté, online, elektronické omalovánky, k vytištění, pro děti, dětské obrázky, obrázek, domalovánky, omalovánka, k vybarvení, Vesmír, k vytisknutí, ke stáhnutí, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauté k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s astronautým je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, akrylové barvy, umělecké tužky nebo také pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku astronauté lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s astronautým má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba křídy, vodové barvy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy ptáků nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Princezna a žabák, U nás na farmě, Paw patrol, Ninjago či Lego. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, loď, Popeláři, princezna a princ anebo dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem astronauté.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů