Top omalovánky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka astronauté k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem astronauté ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka astronauté je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronauté - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Astronauté - A5            Omalovánka - Astronauté - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauté patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, Vesmír, k vytištění, dětské obrázky, Astronauté, online, k vytisknutí, obrázek, zdarma, k vybarvení, obrázky, elektronické omalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Astronauté k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s astronautým je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, grafitové tužky, uhly, křídy nebo též tužky. Kreslících potřeb je dnes pro maminky vskutku mnoho. Omalovánku astronauté lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s astronautým má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pera, grafitové tužky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, písmenka a pochopitelně i astronauté :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Harley Quinn, Budulínek, Brawl stars, Madagaskar a Hledá se Nemo. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stažení jsou: princezna, plachetnice, miminko, čert případně kočka. Nechť vám omalovánka s astronautým přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů