Nejstahovanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Úl k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Úl k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka Úl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Úl - A5            Omalovánka - Úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytištění, pro děti, ke stažení, obrázek, obrázky, k vytisknutí, Úl, k vybarvení, k tisku, online, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Úl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Úlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, vodové barvy, olejové pastely a zvýrazňovače. Možností je dnes pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku Úl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Úlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i Úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, zvířátka či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Myška Minie, Kocour Garfield, Bezzubka, Bořek stavitel nebo též Shimmer a Shine. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, dinosauři, draci, miminko a čert. Ať omalovánka Úl přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů