Nejstahovanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Úl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Úl k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka Úl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Úl - A5            Omalovánka - Úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, obrázek, Úl, zdarma, k tisku, ke stažení, pro děti, Zvířata, online, obrázky, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Úl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Úlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, fixy, zvýrazňovače, uhlíky nebo také grafitové tužky. Možností je dnes pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Úl lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Úlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pera, fixy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i Úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, písmenka a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Krtek, Kačer Donald, Ninjago a Ledové království. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, auto, princezna, slon nebo draci. Nechť vám omalovánka s Úlem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů