Top obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Úl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Úl k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Úl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Úl - A5            Omalovánka - Úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, online, obrázek, ke stažení, k vybarvení, pro děti, k tisku, zdarma, Úl, k vytištění, Zvířata

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Úl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Úlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, křídy, pastelové tužky nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku Úl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Úlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, voskovky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířata, sporty a pochopitelně i Úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, květiny a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Sněhurka, Gormiti, Hledá se Dory nebo Hledá se Nemo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: mašinka, Popeláři, plachetnice, princezna případně miminko. Ať si vaše dítko užije malování Úlu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů